Złap swoje wejściówki

Złap swoje wejściówki

Ten tydzień to ostatni tydzień, w którym możesz wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 200 000 £. Od teraz do 23 grudnia 2018 r. Będziesz miał okazję wygrać część 100 000 £ w ramach promocji Big Christmas Giveaway.

Pierwsze dwa losowania już się odbyły, ale w tym tygodniu losowanie nagród będzie miało największą pulę nagród.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, musisz zdobyć bilety na wybrane gry wideo wrzutowe NetEnt. Wśród gier są Fruit Shop: Christmas Edition, Secrets of Christmas, Flowers: Christmas Edition, Jingle Spin, The Legend of Shangri-La: Cluster Pays i Berryburst.

Za każdym razem, gdy postawisz 20 £ na którąkolwiek z gier wymienionych powyżej, otrzymasz 1 bilet do losowania nagród. Możesz zebrać aż 50 biletów dziennie, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Im więcej zgłoszeń na bilety, tym większe masz szanse na wygraną.

Masz czas do niedzieli 23 grudnia 2018 roku, aby zdobyć jak najwięcej wejściówek do losowania nagród. Zwycięzcy tej ostatniej nagrody pieniężnej zostaną ogłoszeni 24 grudnia 2018 roku.

Co możesz wygrać

Podczas tej ostatniej nagrody, kasyno BGO we współpracy z NetEnt będzie rozdawać nagrody w wysokości 100 000 £. 3,000 szczęśliwych graczy zostanie wylosowanych w poniedziałek 24 grudnia 2018 roku i otrzyma część całkowitej puli nagród.

Osoby zajmujące od 21 do 3000 miejsca otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości od 10 £ do 500 £ w zależności od tego, na którą liczbę zostali wylosowani.

Najlepsze nagrody:

  • 1 miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 5 000 £
  • 2 – 3 miejsce – 3 500 £
  • 4 – 7 miejsce – 2 000 £
  • 8 – 20 miejsce – 1000 £

Każdy gracz może otrzymać tylko jedną nagrodę pieniężną podczas Big Christmas Giveaway w kasynie BGO. Jeśli chcesz być jednym ze szczęśliwych graczy, którzy odejdą ze wspaniałą nagrodą pieniężną, aby rozpocząć uroczystości, czas zacząć grać. Pamiętaj, że możesz ubiegać się o 50 biletów wstępu dziennie, grając w wybrane gry wideo na automatach NetEnt.

Zakręć swoją drogę do ogromnych zwycięstw

W kasynie BGO gracze są stale traktowani z najlepszymi bonusami, nagrodami i upominkami. Dzięki Big Christmas Giveaway masz szansę wygrać w tym tygodniu udział w wysokości 100 000 £ w gotówce.

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem kasyna BGO, możesz zacząć od utworzenia bezpłatnego konta w kasynie. Wystarczy zarejestrować się w kasynie, aby otrzymać 10 darmowych spinów bez depozytu, aby zagrać w kasynie. Stamtąd możesz także spodziewać się kolejnych 100 darmowych spinów przy pierwszym depozycie.

Po odebraniu bonusu powitalnego możesz zacząć grać w wybrane gry, aby wygrać nagrody pieniężne w kasynie BGO w tym tygodniu.

Bonusy w kasynie Bgo
Wspomniano w tym artykule
3.67 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55