1. Strona główna
  2. /
  3. Kasyno / Bgo
  4. /
  5. ZABIERZ DO 100 000 DARMOWYCH SPINÓW W KASYNIE BGO W TEN HALLOWEEN
ZABIERZ DO 100 000 DARMOWYCH SPINÓW W KASYNIE BGO W TEN HALLOWEEN

ZABIERZ DO 100 000 DARMOWYCH SPINÓW W KASYNIE BGO W TEN HALLOWEEN

Żadne sztuczki, tylko zabawa

Jeśli jest jeszcze coś bardziej intrygującego niż bonus w kasynie online, to 100 000 darmowych spinów od kasyna BGO do zdobycia w ten Halloween.

Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do kasyna i zagrać w konkretną grę od teraz do środy 31 października 2018 roku. Grając w automacie Pumpkin Bonanza codziennie od 19 do 22, możesz być jednym ze szczęśliwych graczy, którzy uderzą natychmiast do darmowych spinów w nagrodę.

Zasady są proste i nie ma tablic wyników, które można pokonać lub dodatkowych kosztów wymaganych do wejścia. Podczas gry na automacie Pumpkin Bonanza między 19:00 a 22:00 BST automatycznie kwalifikujesz się do szansy na wygraną. Darmowe spiny zostaną przyznane losowo w tym czasie i tylko kilku szczęśliwym graczom.

Podczas gry w kasynie BGO będziesz mieć możliwość doładowania do 20 darmowych spinów dziennie. Darmowe spiny można wykorzystać tylko w grze Pumpkin Bonanza, a każdy dzień da ci nową szansę na wygraną.

100 000 darmowych spinów jest rozłożonych równomiernie w trakcie dni promocyjnych, co daje ci mnóstwo możliwości, aby zostać kolejnym zwycięzcą wolnego obrotu. Darmowe spiny zostaną przyznane losowo, gdy tylko uruchomisz grę Pumpkin Bonanza.

Te darmowe spiny muszą zostać rozegrane w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania lub wygasną. Najlepszą wiadomością jest to, że nie ma żadnych wymogów dotyczących zakładów.

W ten sposób możesz wycofać saldo gotówki w dowolnym momencie bez żadnych dodatkowych ograniczeń.

Pumpkin Bonanza to 5 bębnów i 10 linii wygrywających, które oferują najlepszą rozrywkę na Halloween. Ten automat do gry w Playtech ma ekscytujące bonusowe funkcje, a także szansę na zdobycie do 2000 razy stawki za jeden obrót. Wchodząc do zamglonego dziedzińca otoczonego przez dynie, możesz zakręcić się, aby wygrać duże wygrane w grze, a także wiele dodatkowych darmowych obrotów dziennie w kasynie BGO.

Zacznij grać już dzisiaj w kasynie BGO

Jeśli chcesz wziąć udział w 100 000 darmowych spinów w Halloween, lepiej pośpiesz się do kasyna BGO. Ponieważ jest to promocja tylko dla członków, aby zakwalifikować się, musisz utworzyć bezpłatne konto w kasynie.

Jako nowy gracz otrzymasz 10 darmowych spinów do utworzenia konta, a także dodatkowe 100 darmowych spinów przy pierwszym depozycie.

Wszystkie spiny rzeczywiście są darmowe, co oznacza, że wygrane są twoje. Stamtąd możesz przygotować się do włożenia swojego udziału w smakołykach do Halloween.

Zacznij grać w kasynie BGO już dziś i weź udział w puli 100 000 w przerażających darmowych spinach.

Bonusy w kasynie Bgo
Wspomniano w tym artykule
3.67 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..