Yggdrasil dodał swoje gry do Paf

Yggdrasil dodał swoje gry do Paf

Umowa obejmie przeniesienie wszystkich automatów Yggdrasil do kasyna Paf, które z kolei zaoferuje je swoim klientom. Yggdrasil pracuje nad bardziej nowoczesnymi automatami, takimi jak Wolf Hunters, które są oferowane obok takich tytułów, jak Jokerizer, który był jednym z pierwszych wydanych gier dewelopera. Yggdrasil udostępni również swoje narzędzia promocyjne BOOST dla Paf, aby pomóc w rozpowszechnianiu informacji o grach.

Paf to kasyno internetowe, które ma siedzibę na Wyspach Alandzkich poza Finlandią i oferuje swoje gry przede wszystkim fińskim graczom.

Komentując porozumienie naczelny działu gier Paf, Kim Johansson, powiedział: “Treści z kasyna Yggdrasil są bardzo popularne na naszych obecnych rynkach i okazały się wielkim sukcesem na wszystkich rynkach regulowanych, więc cieszymy się, że możemy zaoferować ich wysoce innowacyjne gry naszym lojalnym graczom.”

Dyrektor generalny Yggdrasil, Fredrik Elmqvist, dodał: “Cieszymy się, że możemy współpracować z tak dobrze rozpoznawalną marką, jaką jest Paf, z długą i odnoszącą sukcesy historią gier. Umowa dowodzi, że jesteśmy postrzegani przez operatorów jako wiodący dostawca gier w krajach skandynawskich i oczekujemy do długiej i owocnej współpracy z Pafem.”

Bonusy w kasynie Paf
Wspomniano w tym artykule
3.90 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55