1. Strona główna
  2. /
  3. Kasyno / Bgo
  4. /
  5. Wygraj Spooky Share of 100,000 Extra Spinów w kasynie BGO
Wygraj Spooky Share of 100,000 Extra Spinów w kasynie BGO

Wygraj Spooky Share of 100,000 Extra Spinów w kasynie BGO

Zgadza się! BGO zrzuciło cotygodniowe 50 000 spinów i zastąpiło je tym. I nie martw się, jeśli nigdy nie brałeś udziału w cotygodniowych spadkach, ponieważ opowiemy Ci dokładnie, jak to działa teraz.

Do zgarnięcia jest ogromna liczba 100 000 dodatkowych spinów, a do 31 października możesz wygrać ję część.

Weź udział w rozgrywce 100 000 dodatkowych spinów podczas gry w kasynie BGO w ten Halloween.

Wjazd także nie może być jeszcze łatwiejszym. Musisz tylko udać się do kasyna BGO i zalogować się na swoje konto. Gdy już tam będziesz, po prostu otwórz swój automat Pumpkin Bonanza i graj między 19:00 a 22:00.

Możesz to robić codziennie do Halloween i musi to nastąpić w określonym przedziale czasowym. Dodatkowe spiny są przydzielane losowo do różnych kont, które grają w grę kwalifikacyjną i możesz wygrać maksymalnie 20 dodatkowych spinów dziennie.

Każda z nich ma wartość 10 pensów, a najlepszą wiadomością jest to, że nie ma żadnych wymogów dotyczących zakładów, a Twoja wygrana zostanie przelana na saldo gotówkowe po zakończeniu obrotu. Pełną regulamin znajdziesz na stronie promocji kasyna.

Wygrywaj spiny Halleweenowe i nie tylko

Poza tym w kasynie odbędzie się Halloweenowy Trivia Show i jest jeszcze czas na wejście.

Ich upiorna edycja gry na żywo Spin wygrywa w szybkim tempie i jest łatwa do grania, dzięki czemu masz szansę wygrać nagrody pieniężne. Ale ta edycja jest wyjątkowa, ponieważ będziesz miał szansę wygrać część 6,666 dodatkowych spinów na automacie Pumpkin Bonanza, a wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć na serię zabawnych pytań o ciekawostki. Możesz się zakwalifikować od teraz do 31 października, a show ciekawostki odbędzie się 1 listopada o 21.00. Nie spóźnij się. W dniu 31 października odbędzie się także specjalny pokaz Halloween Night Trivia Show, więc bądź na to, bez depozytu. Powodzenia!

Bonusy w kasynie Bgo
Wspomniano w tym artykule
3.67 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..