Weź udział w Zimowych Igrzyskach 2018

Weź udział w Zimowych Igrzyskach 2018

Jest mnóstwo turniejów, tygodniowych loterii, a nawet nowych i ekscytujących gier z jackpotem. A jeśli jesteś fanem Kasyna na Żywo, jest coś dla ciebie. Pozostań w chłodzie tej zimy i dołącz do zabawy i igraszek odbywających się w kasynie Casumo. Mają imprezę, która rozgrzeje Cię w te Święta Bożego Narodzenia, które głównie kręcą się wokół gry w automaty online, które już znasz i kochasz. Ale, jak powiedzieliśmy, odbywa się również akcja kasyna na żywo, więc nie przestawaj czytać, jeśli to jest coś więcej.

Dołącz do Zimowych Igrzysk Casumo 2018, aby wygrać nagrody pieniężne w te święta.

W rzeczywistości, jeśli jesteś miłośnikiem Live Blackjack, to spodoba ci się gra w Blackjack Bonus Card. W każdą niedzielę możesz zdobyć miejsce przy stole do blackjacka Casumo na żywo, gdzie będziesz miał szansę rywalizować i wygrać dodatkową gotówkę, oprócz wygranych.

Zwiększone Wyścigi Kołowrotek

Turnieje szybkostrzelne Casumo będą kontynuowane również podczas świąt Bożego Narodzenia, gdzie będziesz rywalizować z innymi graczami o miejsce na najwyższym miejscu.

Każdego dnia odbędzie się rejs o wartości 2 000 € o godzinie 20:00, więc upewnij się, że jesteś na czas, aby je wprowadzić. Trzymaj swój dziennik pusty, bo w każdą niedzielę będzie inna, tylko większa i lepsza. Niedzielne wyścigi mają fajną pulę nagród 5 000 €.

Musisz upuścić Jackpoty

W grach będziesz mieć szansę na zdobycie gwarantowanych jackpotów podczas gry w automaty Red Tiger. Wywoływane są czasem i kwotami, więc nawet nie wiemy, ile będzie w puli. Jedyne co musisz zrobić, to zagrać je i modlić się, że szczęście jest po Twojej stronie.

Promocje na slotach

W ciągu następnych kilku tygodni będziesz także korzystać z wielu promocji na automatach, w których możesz wygrać tajemnicze nagrody pieniężne, aby zwiększyć świąteczność. Będzie również wypełniony podwójnymi nagrodami, soczystymi spadkami gotówki i cotygodniowymi loteriami, aby zyskać dodatkowe szanse na wygraną.

Nagrody loterii

I wreszcie jest jeszcze jeden dla wszystkich zagorzałych fanów kasyna na żywo. Zagraj w Casumo Live Blackjack, Live Roulette lub Topwheel Treasures, a będziesz miał szansę wygrać trochę gadżetów Apple! Są też nagrody pieniężne i niesamowita wyprawa na Malediwy do wygrania.

Po prostu upewnij się, że jesteś członkiem kasyna Casumo, aby wziąć w nim udział, gdzie znajdziesz również wszystkie warunki związane z ich Zimowymi Igrzyskami 2018. Powodzenia.

Bonusy w kasynie Casumo
Wspomniano w tym artykule
4.82 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55