Udana kamania a szybki wzrost Bet-at-home

Udana kamania a szybki wzrost Bet-at-home

Dzięki zróżnicowanym wydatkom marketingowym związanym z mistrzostwami świata w piłce nożnej w Rosji od czerwca do lipca 2018 roku, a także kontynuacji działań marketingowych po zakończeniu tego ważnego wydarzenia sportowego, notowany online zakład bukmacherski i dostawca gier łamią liczbę 5 milionów zarejestrowanych klientów w dniu 11 października 2018 r.

Firma w ten sposób nadal umacnia swoją pozycję jako międzynarodowa marka o wysokim profilu na kluczowych rynkach europejskich. W przypadku grupy bet-at-home.com AG główne wydarzenia, takie jak Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata, zawsze odzwierciedlały wartości szczytowe w poszczególnych latach budżetowych, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów i reaktywację obecnych klientów.

“Dla nas intensywne wydatki marketingowe podczas dużych imprez sportowych są przyszłościową inwestycją i odgrywają istotną rolę w umacnianiu i dalszym rozwoju marki bet-at-home.com. Osiągnięcie dumnej liczby 5 milionów zarejestrowanych klientów jest kolejnym dowodem na to, że dynamika w naszym sektorze będzie kontynuowana “- powiedział Michael Quatember z Rady Dyrektorów w bet-at-home.com AG, omawiając wyniki biznesowe firmy.

Innowacje przenoszą bet-at-home.com na szybki pas. Dzięki stale rozwijającej się innowacyjnej ofercie produktów, obecnie dostępnej w jedenastu językach, firma jest jednym z wiodących internetowych dostawców zakładów bukmacherskich i gier w Europie.

Między styczniem a czerwcem 2018 r. zakłady zostały rozegrane na 154 000 imprez w samym sektorze zakładów sportowych – 37 000 z nich to wydarzenia na żywo – z ponad 75 różnymi dostępnymi dyscyplinami sportowymi. Zakłady na politykę i wydarzenia specjalne, takie jak nagrody Akademii czy Konkurs Piosenki Eurowizji, kończą tę różnorodną grę. W międzynarodowym sponsoringu sportowym bet-at-home jest już uznanym kompetentnym i wiarygodnym partnerem w europejskim sporcie najwyższej klasy.

O bet-at-home.com

Grupa bet-at-home.com AG jest aktywna w sektorze gier online i zakładów sportowych.

Z 5,0 milionami zarejestrowanych klientów na całym świecie i akcjami notowanymi na giełdzie we Frankfurcie, firma i jej spółki zależne należą do odnoszących największe sukcesy dostawców gier online w Europie. Bogate portfolio na stronie www.bet-at-home.com obejmuje zakłady sportowe, pokera, kasyno, gry i wirtualne sporty. bet-at-home.com ma firmy w Niemczech, Austrii, na Malcie i Gibraltarze. W dniu 30.06.2018 r. Grupa liczyła 299 pracowników, z których każdy przyczynił się do pomyślnego rozwoju grupy. Firma posiada zakłady bukmacherskie i licencje gier online za pośrednictwem swoich maltańskich firm. Te licencje umożliwiają firmie prowadzenie i sprzedaż internetowych zakładów sportowych i kasyn online. Od 2009 r. Bet-at-home.com AG jest częścią grupy Betclic Everest SAS, wiodącej francuskiej grupy specjalizującej się w grach online i zakładach sportowych.

Bonusy w kasynie Bet At Home
Wspomniano w tym artykule
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55