Tysiące spinów do zdobycia

Tysiące spinów do zdobycia

Choć może być mroźno na zewnątrz, kasyno Mr Green ogrzewa rzeczy z mnóstwem ekscytujących nagród dla graczy kasyn online. Nie wszyscy podzielają emocje związane z sezonem świątecznym, ale Mr Green zapewnia, że wszyscy gracze mają udział w nagrodach.

Od teraz do poniedziałku, 31 grudnia 2018 roku, możesz codziennie wypłacać mnóstwo dodatkowych darmowych spinów. Promocja podzielona jest na dwie części, znane jako A Crackling Fire i Festive Gift. Każda z tych dwóch sekcji promocji działa codziennie, aby zapewnić Ci więcej możliwości wygranej.

Część 1 – A Crackling Fire

Na początek możesz wziąć udział w A Crackling Fire codziennie o 20:00 CET, logując się i grając w turnieju Reel Thrill. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do tabeli liderów, a możesz zdobyć udział w 1000 darmowych spinach. Ta część promocji rozpoczyna się o 20:00, więc koniecznie zaloguj się na czas, aby mieć szansę na świąteczne darmowe spiny.

Nagrody za A Crackling Fire:

Osoby z rankingu od 4 do 22 mogą uzyskać od 25 do 50 darmowych spinów w zależności od ich pozycji w tabeli liderów.

Najlepsze nagrody:

  • 1. miejsce – 250 darmowych spinów
  • 2. miejsce – 150 darmowych spinów
  • 3. miejsce – 100 darmowych spinów

Część 2 – Festive Gift

Ta część promocji odbywa się codziennie od 18:00 CET do 23:00 CET z godzinną zabawą turniejową. Przygotuj się na podwójną darmową zabawę spinową, logując się w dowolnym turnieju Reel Thrill, który odbywa się o godzinie 18:00, 19:00, 21:00, 22:00 lub 23:00 CET. W tym czasie możesz wygrać 380 darmowych spinów za każdy wprowadzony turniej, jeśli uda ci się dotrzeć na szczyt tabeli liderów.

Nagrody za świąteczny prezent:

Osoby zajmujące od 4 do 11 miejsca w tabeli liderów otrzymają od 10 do 25 darmowych spinów w zależności od ich rangi na tablicy wyników.

Najlepsze nagrody:

  • 1. miejsce – 150 darmowych spinów
  • 2. miejsce – 75 darmowych spinów
  • 3. miejsce – 50 darmowych spinów

Zamiast rozdawać 190, co jest zwykłą nagrodą w turniejach Reel Thrill, możesz wziąć udział w 1000 darmowych spinach dziennie lub 380 darmowych spinach w świątecznych turniejach upominkowych.

Możesz użyć zarówno prawdziwych funduszy, jak i funduszy bonusowych w turniejach Reel Thrill, aby zakwalifikować się do promocji. Wszystkie darmowe spiny są ważne przez 7 dni od momentu zaksięgowania na Twoim koncie. Wygrane muszą zostać obrócone 35 razy, aby móc wypłacić środki.

Zakręć, aby wygrać świąteczne darmowe spiny

W kasynie Mr Green codziennie mogą być Święta Bożego Narodzenia ze swoją wspaniałą promocją A Reel Festive Free Spin. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, możesz zacząć od stworzenia darmowego konta w kasynie Mr Green już dziś.

Zacznij kręcić się na szczycie tabeli liderów w kasynie Mr Green, aby wygrać swój udział w 1000 darmowych spinach dziennie.

Bonusy w kasynie Mr. Green
Wspomniano w tym artykule
4.05 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55