Paddy Power Betfair – czy naprawdę firma chce kupić FanDuel?

Paddy Power Betfair - czy naprawdę firma chce kupić FanDuel?

Internetowy gigant bukmacherski, Paddy Power Betfair, ma podobno planować kupowanie codziennej, fantastycznej grupy gier sportowych FanDuel po tym, jak Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych wyrzuci w kraju zakaz zakładów sportowych. Czy to naprawdę jest tak? Oto co już jest wiadomo…

Paddy Power Betfair planuje kupowanie FanDuel

Z wielu źródeł stwierdziło, że negocjacje są w stanach zaawansowanych. FanDuel był kiedyś wyceniany na 1 miliard dolarów, ale negocjacje dotyczące ceny zakupu prawdopodobnie znajdą się znacznie poniżej tego. FanDuel poinformował, że uruchomi usługę zakładów sportowych, jeśli zakaz zostanie zniesiony. Firma przeprowadziła ankiety, że duża część klientów FanDuel nadal będzie obstawiać zakłady sportowe, jeśli to będzie możliwe.

Ta duża baza klientów prawdopodobnie spodobała się Paddy Power Betfair, ponieważ chcą rozszerzyć działalność w Ameryce. Ta grupa sportowa działa w wielu stanach, a gracze mogą tworzyć składy na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Paddy Power Betfair – kto stoi a wszystkim?

Paddy Power Betfair to firma bukmacherska stworzona przez połączenie Paddy Power i Betfair. Jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i jest składnikiem indeksu FTSE 100. Działa pod różnymi markami, w tym Betfair, Paddy Power, Sportsbet i TVG.

Paddy Power i brytyjski rywal Betfair uzgodnili warunki połączenia w dniu 8 września 2015 r. Firma posiada 52% byłych udziałowców Paddy Power, a 48% byłych akcjonariuszy Betfair. Wszystko zostało zakończone w dniu 2 lutego 2016 r. W dniu 5 kwietnia 2016 r. Ogłoszono, że 650 miejsc pracy w Wielkiej Brytanii i Irlandii zostanie utraconych w firmie. W sierpniu 2017 roku ogłoszono, że Peter Jackson, dyrektor generalny Worldpay UK, zastąpi Breona Corcorana na stanowisku CEO firmy Paddy Power Betfair.

Nowa firma utrzymuje oddzielne marki w Wielkiej Brytanii, Irlandii i we Włoszech. Działa w czterech działach: online, retail, Australii i Stanach Zjednoczonych. Dział online obejmuje Paddy Power i Betfair w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Betfair prowadzi także internetową giełdę zakładów.

Bonusy w kasynie Paddy Power
Wspomniano w tym artykule
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55