Nie potrzebujesz konta

Nie potrzebujesz konta

To wiadomość, na którą czekałeś i mamy to. Dreszcz przeszedł teraz do gry Pay N Play, dzięki czemu możesz zapomnieć o kłopotach z rejestracją i graj na automatach online i w innych, których lubisz najbardziej, bez stresu! Bez nazwy użytkownika, bez hasła i bez wiadomości e-mail, wszystko, co musisz mieć, to bank internetowy, z którego będziesz korzystał.

Nowa strona uruchomiona w zeszłym tygodniu wykorzystuje BankID obsługiwany przez Trustly i weryfikuje Cię przez bankowość online, eliminując potrzebę wysyłania dokumentów weryfikacyjnych!

Ciesz się bezproblemową, bezstresową stroną Pay N Play w kasynie Thrills.

Strona przyjmuje graczy ze Szwecji, Finlandii i Niemiec za pomocą prostego depozytu, a najlepsze z tego, że również będziesz mógł cieszyć się z natychmiastowych wypłat! Zgadza się, nie trzeba już czekać na wypłaty, ponieważ zweryfikujesz się, kiedy dokonasz początkowego depozytu. Tak więc wszelkie wygrane, które zdobędziesz, dotrą na twoje konto błyskawicznie. To sytuacja korzystna dla wszystkich.

Jak zacząć

Zamiast uderzać w rejestrację jak zwykle, wystarczy odwiedzić kasyno Thrills, gdzie zostaniesz poproszony o dokonanie wpłaty natychmiast, zamiast się zarejestrować.

Aby zacząć grać w swoje ulubione gry, dokonaj szybkiej wpłaty w swoim banku internetowym na wybraną kwotę i posortuj. Oto kilka kroków, które Ci pomogą:

  • Udaj się do kasyna Thrills
  • Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić, i kliknij “Graj teraz”
  • Zostaniesz przekierowany do bezpiecznego logowania Trustly, aby dokonać wpłaty

Pozostaje tylko grać. I nie martw się, jeśli chcesz zrobić przerwę, twoje saldo zostanie zapisane do czasu, aż wrócisz. Możesz grać w wybranej przez siebie walucie, a kiedy ją wypłacisz, zostanie ona wysłana do Twojego banku bez żadnych opóźnień.

Uzyskaj Cashback

A jeśli tego nie wystarczy, możesz również skorzystać z nowej oferty – cashback. Aby jeszcze bardziej cieszyć się swoim doświadczeniem, Thrills da Ci zautomatyzowaną 10% wypłatę za każdy tydzień! Tak więc, jeśli nie masz szczęścia w ciągu tygodnia, oddadzą ci 10% tego, co straciłeś, aby spróbować ponownie.

Nadal możesz sam się wykluczyć lub zrobić sobie przerwę, kiedy chcesz i możesz zdecydować, ile i jak długo chcesz grać.

I na wszelki wypadek, o czym już nie wspomnieliśmy, Thrills wyglądają całkiem elegancko ze swoją nową stroną. Jest przyjazny dla użytkownika i nowoczesny, dając Ci wszystkie powody, dla których musisz je odwiedzić i zacząć grać. Powodzenia.

Bonusy w kasynie Thrills
Wspomniano w tym artykule
4.00 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55