Mr Green podpisuje umowę z EGBA

Mr Green podpisuje umowę z EGBA

Celem grupy jest stworzenie bezpiecznego i niezawodnego przemysłu dla graczy w Europie. Grupa regularnie kontroluje swoich członków pod względem zgodności z przepisami i regulacjami. Członkowie EGBA mają obecnie ponad 20 milionów klientów w całej Europie, a rynek ten wciąż rośnie, gdy gracze przechodzą do kasyn na swoich telefonach lub komputerach.

Komentując podpisanie umowy, sekretarz generalny EGBA, Maarten Haijer, powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Mr Green dołączył do rodziny EGBA i cieszymy się na bliską współpracę z nimi na rzecz otwartego, dobrze uregulowanego rynku gier online w UE i EOG. Mr Green przynosi silny profil odpowiedzialności i razem będziemy pracować nad rozwojem atrakcyjnych rynków regulowanych, które są w stanie skierować konsumentów i zapewnić wysoki poziom ochrony konsumentów. Jest to ekscytujący, ale trudny czas dla europejskich operatorów i cieszymy się, że renomowani operatorzy lubią Mr Green dostrzega korzyści z bliższej współpracy poprzez EGBA, aby sprostać tym wyzwaniom.”

Dyrektor generalny grupy Mr Green, Per Norman, dodał: “Mr Green podziela pogląd EGBA, że branża musi zbliżyć się do siebie, aby stworzyć bezpieczne i niezawodne europejskie środowisko cyfrowe dla graczy iGaming Green Gaming jest rdzeniem naszej strategii od momentu założenia Grupy i jesteśmy entuzjastyczni o przyczynianiu się do rozwoju większej liczby usług Green iGaming w całej Europie.”

Bonusy w kasynie Mr. Green
Wspomniano w tym artykule
4.05 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55