Kup bonusu za 30 GBP

Kup bonusu za 30 GBP

W kasynie William Hill dają ci jeszcze więcej za swoje pieniądze, dzięki czemu możesz grać w gry, które kochasz najbardziej. Musisz być nowym graczem, który po raz pierwszy dołącza do kasyna, a kiedy kupisz za 10 GBP, otrzymasz bonus w wysokości 30 £.

Jest dostępny tylko raz, więc jeśli już go otrzymałeś, nie będziesz mógł go odzyskać i musisz się upewnić, że wpłaciłeś depozyt.

Po dokonaniu wpłaty i kupieniu do promocji, William Hill przyzna ci premię w wysokości 30 GBP, która wiąże się z wymogiem obstawiania w wysokości 50x.

Twoja premia potrwa 7 dni i możesz skorzystać z funkcji “Wpłać w bonus” w dowolnym momencie, aby zakończyć promocję. Obowiązują pewne ograniczenia, które można znaleźć w zasadach i warunkach, które należy przeczytać i upewnić się, że rozumiesz. Kiedy klikniesz “Get Bonus”, zgodzisz się na dołączone warunki, po prostu bądź krystalicznie czysty przed grą.

The Big Spin

Gdy już jesteś w pełni obiecanym członkiem, możesz także zacząć korzystać z bonusów w William Hill Vegas, które obejmują promocję Big Spin. Odbywa się to codziennie aż do poniedziałku 3 grudnia i daje szansę wygrania niesamowitych nagród, w tym 10 000 £ w gotówce, spinów w kasynie i bonusach.

Aby wygrać, musisz codziennie grać w Big Spin, a otrzymasz maksymalnie jeden spin dziennie.

Zyskaj 1 spin codziennie, grając w William Hill w tym miesiącu

A kasyno poszło o krok dalej. W każdym dniu, w którym wygrywasz co najmniej 10 £ w Vegas, odblokujesz także Mega Spin na następny dzień. Wejdziesz do większego i lepszego drugiego koła, a będziesz miał większą szansę na wygraną! Powodzenia.

Bonusy w kasynie William Hill
Wspomniano w tym artykule
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55