Jak mieć szansę na wygraną

Jak mieć szansę na wygraną

Od teraz do wtorku 20 listopada 2018 r. Masz szansę wziąć udział w losowaniu nagród Reel Talent. Wraz z nową grą gracze będą mogli zagrać i wygrać część puli nagród o wartości 25 000 €. Wszystko, co musisz zrobić, to zagrać w grę Reel Talent, aby zdobyć wejściówki do losowania nagród. Za każde € 25 postawione w tej zupełnie nowej grze zdobędziesz 1 wejściówkę do losowania nagród. Dobrą wiadomością jest to, że możesz zabezpieczyć tyle biletów wstępnych, ile chcesz. Im więcej odbierzesz biletów, tym większe masz szanse na bycie jednym ze zwycięzców w losowaniu nagród. Zwycięzcy losowania zostaną powiadomieni w poniedziałek 26 listopada 2018 r. Najpóźniej o godzinie 18:00.

O grze

Reel Talent to nowy 5-bębnowy i 20-liniowy automat wideo zasilany przez Microgaming. Gra ma temat pokazu talentów z dzikimi zwierzętami, które zabierają się na scenę, aby pokazać, jakie talenty ukrywają. Grając w ten wspaniale zaprojektowany automat możesz wygrać nawet 605.25-krotność stawki w jednym spinie. Gra ma ekscytującą funkcję SuperSpin, która ma trzy różne poziomy. Każdy poziom tej nagrody premiowej ma inne ustawienie, ale wszystkie zapewniają większe i częstsze wygrane lądowania na twoich bębnach. Z każdym nowym poziomem, do którego dotrzesz, różnorodność symboli na bębnach zmniejszy się, aby zapewnić większe i lepsze zwycięskie kombinacje. Jest to fajna gra z dużą ilością komedii, nienaganną grafiką i wyraźną ścieżką dźwiękową, która zapewnia rozrywkę podczas rozgrywki. Możesz zbliżyć się do najbardziej utalentowanych stworzeń znalezionych na wolności.

Jeśli szukasz dobrej gry do zagrania, mając szansę na wygranie dużego zakładu o wartości 25 000 € w gotówce, to gra Reel Talent jest grą dla Ciebie.

Zacznij grać swoją drogą do wielkich wygranych

Kasyno Betsson zapewnia graczom najlepsze rozrywki w kasynach online, oferując im najlepsze gry, bonusowe nagrody i obsługę klienta. Losowanie nagród Reel Talent 25 000 € daje nie tylko szansę na wypróbowanie jednej z najgorętszych nowych gier, ale także nagradzanie dużymi nagrodami pieniężnymi. Jeśli chcesz wziąć udział w akcji, czas stworzyć darmowe konto w kasynie Betsson. Po utworzeniu konta możesz odebrać 100% bonus powitalny w wysokości do 100 €, a także 101 darmowych spinów. Aby zabezpieczyć darmowe spiny, po prostu musisz otworzyć gniazdo Golden Jokers Wild, aby je aktywować. Stamtąd możesz zacząć grać na automacie Reel Talent, aby zdobyć jak najwięcej wejściówek do losowania nagród o wartości 25 000 €. Zacznij grać w kasynie Betsson już dziś i możesz zostać następną wielką wygraną.

Bonusy w kasynie Betsson
Wspomniano w tym artykule
4.91 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55