Co stanie z FanDuel’em?

Co stanie z FanDuel’em?

“Paddy Power oficjalnie kupiła FanDuelW tym tygodniu internetowa grupa bukmacherska, Paddy Power Betfair, oficjalnie ogłosiła, że doszli do porozumienia o zakupie FanDuel amerykańskiej firmy Daily Fantasy Sports.

Ta umowa pomiędzy firmami pozwala Daily Fantasy Sports mieć ważną pozycję w całym kraju przed nadchodzącym boomem w legalnych zakładach sportowych w kraju. FanDuel jest jedną z dwóch największych kompanii Daily Fantasy Sports w Stanach Zjednoczonych. Ta marka ma obszerną listę istniejących graczy w kraju. Lista ta będzie miała znaczącą wartość dla Paddy Power Betfair również, ponieważ USA przyjmuje nowe przepisy dotyczące zakładów sportowych. Paddy Power Betfair wypłaci 158 mln USD w gotówce i innych aktywach za 61% udziałów w spółce, a obecni akcjonariusze FanDuel posiadają 39%. Opcje zakupu 80% firmy po trzech latach i 100% po pięciu latach zostały włączone do umowy.

Paddy Power kupuje FanDuel – to naprawdę się dzieje

W Stanach Zjednoczonych branża Daily Fantasy Sports jest zdominowana przez dwie konkurujące ze sobą usługi: nowojorską FanDuel i bostońską DraftKings. Obie firmy powstały jako start-upy z kapitałem podwyższonego ryzyka, otrzymały fundusze od firm inwestycyjnych, nadawców sportowych, lig i właścicieli zespołów.

FanDuel jest internetową grą fantasy i posiadającą 6 milionów zarejestrowanych użytkowników. Jest drugim co do wielkości brandem kompanii Daily Fantasy Sports. Model składa się z tradycyjnych sezonowych lig sportowych, które są kompresowane do darmowej lub płatnej codziennej gry, a czasami nawet raz w tygodniu.

Najważniejsze dla FanDuel jest to, że mają własną stronę internetową, witrynę mobilną i aplikację. Gry w FanDuel są proste i przyjazne dla nowych graczy, ich system wypłat jest łatwy i niezawodny, a szybkość wypłat jest najlepsza w branży. FanDuel zajmuje wysokie miejsca w rankingach pod względem jakości gier, reguł, projektowania stron i obsługi klientów.

Komentując umowę Dyrektor generalny FanDuel, Matt King, powiedział: “”Połączenie brandów i zespołu, wraz ze wspólną kulturą i wizją przyszłości, stworzy czołowy punkt docelowy gier dla amerykańskich fanów sportu””.

O Paddy Power Betfair

Paddy Power to jedna z najbardziej charakterystycznych marek konsumenckich w Europie, która prowadzi swoją działalność od 1988 roku. Wielokanałowy operator zakładów łączy z ponad 600 sklepami w Wielkiej Brytanii i Irlandii, ma stale rosnącą bazą klientów. Przewagą konkurencyjną tego brandu jest znacząca skala i główne możliwości, a także portfolio wyróżniających się marek i zróżnicowanych produktów. Kontynuują inwestycje, aby budować na tych fundamentach, aby pozycjonować Paddy Power Betfair jako długoterminowego strukturalnego zwycięzcę.

Inwestowanie w możliwości – to o Paddy Power

Inwestowanie w technologię, marketing cyfrowy, ryzyko i handel oraz operacje na klientach pozwalają Paddy Power:

  • Zminimalizuj koszty obsługi klientów
  • Zwiększać odporność na zewnętrzne naciski ekonomiczne, konkurencyjne lub regulacyjne
  • Wygrywać agresywnie i zrównoważono.

Technologia

Paddy Power zapewnienia zintegrowane platformy na przyszłość. Platformy technologiczne wewnętrzne są obsługiwane przez zespół ponad 1000 inżynierów produktu. W 2017 rozpoczęli migrację klientów Paddy Power na nową platformę, która już dostarczyła szybszą, płynniejszą witrynę i aplikację Paddy Power i pozwoli zmaksymalizować wydatki kompanii na rozwój w przyszłości poprzez powtarzanie nowych funkcji produktu, aby następnie zastosować je w wielu markach.

Marki

Utrzymują silny udział w głosie wszystkich marek w telewizji i mediach drukowanych, a także łączą to z prestiżowymi partnerstwami sportowymi i innowacyjnym wykorzystaniem kanałów społecznych i cyfrowych. Razem marki Paddy Power i Betfair mają 50% zaangażowania na Twitterze i Facebooku w całej branży. Dostarczają kanałom szereg innowacyjnych treści za pośrednictwem popularnej działalności firmy Paddy Power, a także głośne partnerstwo Betfair z Juventus, Barcelona i Arsenał.

Produkty

Głównym celem rozwoju w Europie jest integracja platform technologicznych Paddy Power. Mają już nową stronę Betfair, która zapewnia większy wybór wydarzeń sportowych i rynków, na których klienci mogą obstawiać zakłady, a po pomyślnym ukończeniu w styczniu 2018 roku zapewnili klientom Paddy Power szybszą aplikację sportową, oferującą ulepszone funkcje wypłat. Przed tym w 2017 roku wydali jeszcze wiele nowych produktów, w tym nową aplikację na Androida i funkcję “”Same Game Multi”” w Sportsbet, i kontynuowali inwestowanie w ofertę detaliczną dzięki wprowadzeniu Paddy Power TV i odtwarzaniu pierwszej darmowej wielokanałowej gry “”Last Man Standing””.

Komentując umowę z FanDuel, Dyrektor generalny Paddy Power Betfair, Peter Jackson, powiedział: “”Cieszymy się, że możemy dodać FanDuel do portfolio głównych marek sportowych w naszej grupie, dzięki czemu powstaje największy w branży biznes online w Stanach Zjednoczonych, z dużą bazą klientów skupiającą się na sportach i szerokim zasięgiem ogólnokrajowym””.

Bonusy w kasynie Paddy Power
Wspomniano w tym artykule
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55