14 nowych automatów online w ComeOn

14 nowych automatów online w ComeOn

Dopiero niedawno szeroko zakrojony raj dla miłośników gier zapowiedział współpracę z dostawcą oprogramowania Pragmatic Play. W rezultacie gracze mogą teraz grać w popularne i nowe gry Pragmatic Play w kasynach ComeOn, w tym w grze Da Vinci’s Treasure, Beijing Luck i Wolf Gold.

Aby móc cieszyć się jeszcze bardziej ekscytującymi grami na ComeOn, to bezpieczne i renomowane kasyno online z licencją dodało 14 nowych gier do swojej oferty. Są one dostępne we wszystkich kasynach ComeOn, w tym Cherry, EuroSlots i Blitzino.

Są to automaty do gry od najlepszych dostawców oprogramowania, w tym NetEnt i Microgaming. Ale przyjrzyjmy się, co jest serwowane w serwisie ComeOn:

  • Ancient Egypt Classic Slot (Pragmatic Play)
  • Cutie Cat Slot (Gamomat)
  • Dragon Maiden Slot (Play’n GO)
  • Romanov Riches Slot (Microgaming)
  • Polterheist Slot (NextGen Gaming)
  • Dark Vortex Slot (Yggdrasil)
  • Halloween Jack Slot (NetEnt)
  • Wild Bazaar Slot (NetEnt)
  • Reel Talent Slot (Just For The Win)
  • Gunslinger: Reloaded Slot (Play’n GO)

Jak widać, wybór jest duży i charakteryzuje się niecodziennymi tematami, lukratywnymi cechami i, oczywiście, najlepszymi dostawcami oprogramowania. Oczywiście nacisk kładziony jest zawsze na uczciwość i bezpieczeństwo, ponieważ bez licencjonowanej ochrony graczy nawet najlepszy ranking kasyn online nie jest warty.

Obecnie 14 nowych automatów do gry dostępnych w kasynach online Grupy ComeOn dla graczy z Niemiec. Zakres gier od NetEnt do Microgaming i Play’n GO. Tematycznie reprezentowane jest tu wszystko, co ma do zaoferowania branża. Halloween Jack by NetEnt to straszne dynie i czaszki, gdy jedziesz na Gunslinger: Reloaded Slot Play’n GO na Dziki Zachód. Cenne klejnoty są dostępne w Romanov Riches i Wild Bazaar.

ComeOn jest jednym z najlepszych kasyn online

Jako jeden z naszych bezpiecznych i renomowanych kasyn online, licencjonowanych u nas, ComeOn zdobył już pierwszą ważną pieczęć zatwierdzenia. Grupa operatorów stoi za wieloma odnoszącymi sukcesy markami, które specjalizują się w niemieckojęzycznych graczach i hazardzistach ze Skandynawii.

W serwisie Dobramine można znaleźć wszystkie informacje na temat danej oferty gier i poszczególnych bonusów powitalnych różnych dostawców. O naszych kasynach są wymienione wszystkie ważne informacje, które są potrzebne, jeśli szukasz najlepszych premii w kasynie i nowego kasyna online w 2018 roku – oczywiście w tym popularnym kasynie ComeOn online z nowej, ulepszonej liście gier do wyboru.

Bonusy w kasynie ComeOn
Wspomniano w tym artykule
4.13 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55