Poker online na pieniądze

Poker na pieniądze online ma w Polsce swoich zagorzałych zwolenników, dla których pokerowe rozgrywki to nie tylko sposób na zdobycie dodatkowych funduszy, ale także okazja na emocjonujące spędzenie wolnego czasu, podszkolenie swoich umiejętności w grze oraz bycie na bieżąco z nowościami dotyczącymi pokerowego świata.

Najlepsi pokerzyści w historii zdobyli ogromną sławę i pieniądze dzięki byciu mistrzami w tym co robią i jak powtarzają, nie wynika to wyłącznie z posiadanego talentu, ale także poświęceniu ogromnej ilości czasu na ciągłą naukę i doskonalenie swoich strategii. O ile gra gra w poker nie na pieniadze również dostarcza wielu wrażeń i jest przyjemnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, o tyle poker na pieniądze online, jeszcze bardziej podkręca te emocje, gdyż stawka gry rośnie, a w grze z prawdziwym przeciwnikiem ma to duży wpływ na dalsze losy rozgrywki.

Poniższy przewodnik przygotowany przez ekspertów z Dobramine.com jest unikalnym kompendium wiedzy na temat gry poker na pieniądze w Polsce, skierowanym głównie do początkujących graczy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w grze poker na prawdziwe pieniądze. Kontynuuj lekturę, jeśli chcesz poznać:

Najlepsze strony do gry w poker online na prawdziwe pieniądze w 2020 roku

Wybór najlepszego spośród setek dostępnych w sieci serwisów pokerowych oferujących bogate katalogi najróżniejszych gier w pokera nie jest prosty. Każdy z pokerzystów posiada swoje własne preferencje, jednak wszystkich użytkowników witryn pokerowych łączą dbałość o bezpieczeństwo, chęć zdobycia ciekawych bonusów oraz nieograniczony dostęp do stale aktualizowanego katalogu gier. Polscy gracze cenią te serwisy, które przygotowały dla nich polskojęzyczną wersję strony, umożliwiają dokonywanie płatności w złotówkach i korzystanie z najpopularniejszych metod płatności w Polsce. W naszym rankingu stron w pokera polecamy wyłącznie renomowane i przetestowane przez nas witryny pokerowe, które oprócz zapewnienia graczom najwyższych standardów bezpieczeństwa, posiadają najciekawszą ofertę gier i bonusów:

888poker

888poker działa w branży pokera online od 2002 roku, posiada siedzibę na Gibraltarze i obecnie jest jednym z najpopularniejszych miejsc do gry w internetowego pokera. Gracz posiada do wyboru dwie opcje gry – bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej, a także po pobraniu oprogramowania na swój komputer. 888poker oferuje graczom różne opcje pokera, wśród których największą popularnością cieszą się: Texas Hold’em, Omaha Hi-Lo, Omaha Hi, 7 Card Stud Poker, Snap czy Blast. Strona posiada również wiele artykułów i poradników z regułami gry dla początkujących

888poker jest regulowany przez Government of Gibraltar and Gibraltar Gambling Commissioner. Polscy gracz mogą dokonywać tu płatności za pomocą wielu metod popularnych w Polsce, takich jak Visa, Mastercard, PayPal czy Paysafecard. Nowi gracze mają szansę zdobyć bonus bez depozytu oferujący poker pieniądze na start w wysokości 88$, który aktywuje się gdy zostanie pobrana dedykowana aplikacja poker na pieniadze.

PokerStars

PokerStars z siedzibą na Wyspie Man, istnieje na rynku od 2001 roku i jest prawdziwym weteranem w branży, plasując się wciąż na pozycji lidera witryn oferujących gry poker na pieniądze. PokerStars oferuje graczom bogaty katalog gier, wśród których znajdują się gry typu Omaha, Texas Hold’em, Five Card Draw, Razz czy 7 Card Stud. PokerStars posiada stronę w języku polskim, obsługuje najbardziej popularne w Polsce metody płatności (Visa, Mastercard, PayPal, Paysafecard), a także często aktualizuje listę bonusów i promocji. PokerStars oferuje nowicjuszom gry w poker darmowe pieniądze na start. Mają oni okazję otrzymać aż 30$ na dalszą grę po wpłaceniu pierwszego depozytu. W ramach promocji Poker Stars zwraca pieniądze graczom Spin&Go.

PokerStars jest licencjonowany przez Isle of Man Gambling Supervision Commission. PokerStars posiada dopracowaną aplikację mobilną, dzięki której można grać w poker na pieniądze Android, darmowe wersje gier dla początkujących, a priorytetem operatora jest utrzymywanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Wybrane przez nas witryny oferujące grę w poker na prawdziwe pieniądze są tymi najbardziej godnymi polecenia zarówno dla początkujących graczy, a także tych bardziej doświadczonych, którzy poszukują nowości i atrakcyjnych bonusów. O tym jak znaleźć inne ciekawe strony, które posiadają w swoim katalogu poker na pieniądze przez internet, dowiesz się z kolejnego rozdziału poradnika.

Wskazówki Jak Wybrać Stronę do Gry w Pokera za Prawdziwe Pieniądze

Każda rejestracja na stronie oferującej gry w poker online na pieniądze, powinna być poprzedzona krótką analizą danego serwisu. Poświecenie kilku minut na lepsze przyjrzenie się danej witrynie, może uchronić cię od późniejszych problemów wynikających z problemów z płatnością czy nieuczciwego podejścia operatora do graczy. Oto najważniejsze aspekty, na które warto zwrócić uwagę analizując strony oferujące legalny poker na pieniadze:

Bezpieczeństwo

Najlepsze strony pokerowe posiadają zaawansowaną technologię szyfrowania, dzięki czemu dane osobowe i finansowe gracza, a także jego nazwa użytkownika i hasła są w pełni bezpieczne. Standardem w większości witryn jest 128-bitowe szyfrowanie SSL, ale niektóre z nich niektóre idą nieco dalej i oferują 1024-bitowe szyfrowanie RSA lub 448-bitowe szyfrowanie za pośrednictwem Blowfish. Oznacza to, że dany poker room stosuje takie środki bezpieczeństwa przy transakcjach finansowych, które zwykle podejmowane są przez duże banki i instytucje finansowe.

Systemy płatności

Dostępność najpopularniejszych metod płatności oraz współpraca z najbardziej rozpoznawalnymi instytucjami finansowymi pozytywnie wpływają na wiarygodność witryny pokerowej. Pełna lista wszystkich dostępnych metod płatności znajduje się zazwyczaj na dole strony głównej, a informacje na temat opłat czy czasu trwania transakcji powinny znajdować się w dziale płatności lub regulaminie witryny.

Możliwość złożenia depozytu w złotówkach

Nikt nie lubi ponosić dodatkowych opłat, a w przypadku płatności w walucie innej niż ta powiązana z kontem osobistym gracza, należy się liczyć z kosztami wynikającymi z przewalutowania, a czasami także pobrania specjalnej opłaty przez bank. Możliwość złożenia depozytu w złotówkach jest dla graczy z Polski o wiele prostsze i pozwala łatwiej kontrolować posiadany bankroll.

Użyteczność interfejsu i stosowane technologie

Stosowanie najnowocześniejszych technologii w grach, a także stworzenie interfejsu przyjaznego użytkownikowi to duży atut każdej strony poker w internecie na pieniadze. Często liczy się pierwsze wrażenie, więc gracz, który będzie się czuł komfortowo korzystając z danej strony i doceni najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne stosowane przez operatora, na pewno pozostanie lojalnym użytkownikiem danej witryny.

Bonusy

Oferta promocyjna powinna zachęcać nowych użytkowników do odwiedzenia i rejestracji na stronie. Najbardziej pożądanymi bonusami są te bez depozytu, które oferują ekstra gotówkę na wykorzystania w grach pokerowych. Dużą popularnością cieszą się również bonusy depozytowe, w których można pomnożyć złożony depozyt o 100% lub więcej.

Licencje

Wszystkie strony udostępniające gry w poker online pieniądze powinny posiadać licencje od renomowanych jurysdykcji, które zapewniają uczciwe oprogramowanie i regularny audyt. Na głównej stronie każdego serwisu powinna znajdować się informacja, jaki organ nadzoruje witrynę. Najpopularniejszymi i najbardziej renomowanymi jurysdykcjami, które wydają licencje na działalność hazardową są MGA, Gibraltar Gambling Commissioner oraz UKGC.

Wymienione przez nas punkty pozwolą przepuścić każdą ze stron przez podstawowy filtr poziomu ich bezpieczeństwa i użyteczności. Kolejnym etapem jest upewnienie się, że oferowany katalog gier jest dostosowany do osobistych potrzeb i posiada ofertę, która pozwoli na wybranie najlepszej dla siebie gry.

Jaką Wersję Pokera Wybrać do Gry na Prawdziwe Pieniądze – Texas Hold’em, Omaha czy Klasyczną?

Aby wybrać najlepszą wersję pokera do gry na prawdziwe pieniądze (online poker real money) warto przeanalizować podstawowe aspekty każdej z nich:

Texas Hold’em: Cel gry poker Texas na pieniadze to stworzenie zwycięskiego układu z 5 posiadanych kart. Każdy gracz ma do dyspozycji 5 kart wspólnych oraz 2 karty własne. Karty własne są widoczne wyłącznie dla gracza, który trzyma je w ręce.

Gra rozpoczyna się od wpłacenia blindów (zakładów). Następnie krupier rozdaje graczom po 2 dwie karty. Następuje pierwsza runda licytacji, podczas której gracz może spasować, sprawdzić lub przebić. Po licytacji następuje wyłożenie flopa, czyli trzech kart wspólnych. Po kolejnej rundzie licytacji, na stół wykładana jest czwarta karta wspólna, a po kolejnej rundzie licytacji – piąta karta wspólna, po której następuje ostatnia licytacja i wyłonienie zwycięzcy.

Omaha poker: gra na pieniądze posiada dość podobne zasady jak Texas Hold’em. Najważniejsza różnica wynika z ilości kart własnych. W Omaha każdy z graczy otrzymuje po 4 karty własne. Z tych 4 kart, gracze muszą wybrać wyłącznie 2 karty i dopasować je do 3 kart wspólnych, wśród pięciu leżących na stole. W pokerze Texas Hold’em gracze mają większą dowolność i mogą użyć jednej, dwóch lub ani jednej z kart własnych.

Klasyczny poker (Five Card Draw): W najbardziej klasycznej wersji pokera, za jaką jest uznawana Five Card Draw, gracz otrzymuje pięć zakrytych kart, a w samej grze stosuje się żetony pokerowe. W grze, podobnie jak w Texas Hold’em, używa się blindów. Runda licytacji rozpoczyna się od gracza znajdującego się na lewo od big blind. Po obstawieniu blindów każdy gracz może wymienić dowolną liczbę swoich kart na nowe, zaczynając od gracza po lewej stronie od rozdającego. Następnie może dobrać taką samą ilość nowych kart tak, aby stworzyć pięciokartowy układ. Po losowaniu rozpoczyna się kolejna runda licytacji od gracza po lewej stronie rozdającego. Każdy, kto bierze udział w grze, musi pokazać swoje karty, a najlepsza pięciokartowa ręka pokerowa wygrywa całą pulę.

5 Wskazówek od Profesjonalistów z Dobramine.com, Które Pomogą Ci Wygrać Dużo Pieniędzy w Pokerze

Poniższa lista przygotowana przez ekspertów z Dobramine.com, zawiera 5 wskazówek, które poprawią twoją strategię i taktykę gry w pokera i pozwolą na wygranie większych pieniędzy. Oczywiście ta lista nie nauczy cię, jak wygrywać w pokera za każdym razem, gdyż nawet najlepsi pokerzyści tego nie robią, ale pomoże ci ulepszyć twoją grę.

1. Graj tylko w dobre gry

Zawsze powinieneś stawiać się na pozycjach, na których twoja szansa na wygraną jest największa. Dlatego ważne jest, aby podczas gry w pokera pozostawić swoje ego za drzwiami. Jeżeli chcesz, aby twój wskaźnik wygranych był dodatni, musisz być lepszy niż połowa graczy przy stole. A jeśli chcesz zarabiać dużo, musisz grać przeciwko najgorszym graczom, których możesz znaleźć.

Jak sprawdzić, czy dana gra w pokera jest dla ciebie dobra? Przede wszystkim, a tego rodzaju grze przynajmniej jeden gracz regularnie popełnia dużo błędów, w grze istnieje wiele pul wielostronnych, a przebicia zdarzają się albo bardzo rzadko, albo bardzo często.

Jeśli dwa z tych warunków zostaną spełnione oznacza to, że masz doskonałą okazję do zarobienia pieniędzy. Z kolei jeżeli gra w żadnym stopniu nie pasuje do tego schematu, lepiej jest znaleźć inny, bardziej opłacalny stół. Jeśli grasz w pokera online, upewnij się, że korzystasz ze statystyk stołu dostarczonych przez większość stron pokerowych. Wybierz stół pokerowy online o wysokiej średniej wielkości puli i wysokim odsetku graczy widzących flop. Jest to kluczowa strategia pokera online, często omijana przez początkujących graczy.

2. Nie bój się trudnych gier

Dzięki uczestnictwu w trudnych grach w pokera, masz okazję nauczyć się nowych rzeczy i regularnie ulepszać swoją strategię. Nie oznacza to oczywiście, że powinieneś codziennie grać w tego rodzaju gry, wręcz przeciwnie, większość czasu powinieneś spędzić na uczestniczeniu w łatwiejszych rozgrywkach. Jednak nawet jeżeli lubisz grać w pokera na żywo, spróbuj od czasu do czasu zagrać w pokera online i doskonal swoje umiejętności z trochę innej perspektywy niż zwykle. Nie bój się gry z przeciwnikami, którzy mają większe doświadczenie od ciebie. Dołącz do stołu, podpatruj zachowania rywali i ucz się nowych trików, o które uzupełnisz później swoją strategię i przy okazji zbieraj nowe pomysły na grę. W trudniejszych pojedynkach skup się także na dostrzeganiu słabych punktów rywali, niekoniecznie będzie to oznaczało większą szansę na wygraną, ale taka wiedza na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Jeśli grasz w pokera online i masz możliwość przeglądania historii swojej gry oraz statystyk, możesz użyć ich do analizy swoich najczęstszych zachowań w grze, sprawdzić, czy w twojej grze występują jakieś schematy, wyciągnąć wnioski i zmodyfikować swoją grę w pożądany sposób. Możliwość skorzystania z zebranych w jednym miejscu statystyk i historii gry to duży atut pokera online na pieniądze.

3. Bierz przykład z najlepszych pokerzystów

W dobie Internetu i rozwoju technologii, dostęp do tysięcy materiałów wideo pokazujących grę najlepszych pokerzystów jest w zasięgu ręki. Pamiętaj, aby zawsze kiedy to tylko możliwe porównywać swój styl gry i podejmowane decyzje z tymi, jakimi charakteryzują się najlepsi gracze w pokera. Ten sposób pozwala na konsekwentne i regularne ulepszanie własnej strategii, jest także kopalnią nowych pomysłów, które można dodać do własnej gry. Jeśli oglądasz dobrych pokerzystów w akcji lub korzystasz z poker online na pieniądze forum, zanotuj te rzeczy, których do tej pory nie próbowałeś w pokerze i które twoim zdaniem mogą uatrakcyjnić twoją strategię. Przeanalizuj swoją listę, zastanów się, dlaczego gracze postąpili tak, a nie inaczej i jaki był tego efekt.

Podobne okazje trafiają się w grze z prawdziwym przeciwnikiem. Za każdym razem gdy spodoba ci się to, w jaki sposób zachował się twój rywal w grze, zapamiętaj to i postaraj się użyć tej metody przy najbliższej okazji, dodatkowo ją ulepszając. Grając z rywalem online, sprawdź jego statystyki, jak wyglądają jego zakłady, w jakich przypadkach podnoszą stawkę itp. Oczywiście nie oznacza to, aby kopiować wszystkie zagrania i zachowania przeciwnika, gdyż on też popełnia błędy, ale od czasu do czasu napotkasz rywala, który zrobi coś na tyle dobrze, że będziesz chciał wykorzystać to w swojej grze.

4. Wycofaj się gdy masz wątpliwości

Jedną z rzeczy, która charakteryzuje dobrych pokerzystów to umiejętność położenia dobrej ręki, np. najwyższej pary, nawet wtedy, gdy wydaje mu się, że został pokonany. Wydaje się to proste, ale w praktyce, jest to dość trudna sztuka, wymagająca oszukania naszego mózgu. Z natury jesteśmy ciekawi i zawsze dążymy do wygranej. Kiedy pasujemy, tracimy szansę na wygranie puli i ciężko nam zaspokoić ciekawość i nie sprawdzić, jakie karty ma nasz przeciwnik.

Sprawdzanie zbyt często i w niewłaściwych sytuacjach to drugi najszybszy sposób na przegraną w pokerze (po nieskutecznych blefach). Ilekroć nie masz pewności, czy sprawdzić, czy spasować w stosunku do zakładu lub przebić, wybierz najlepszą z opcji – spasuj. Kiedy spasujesz w jednej z tych sytuacji, pamiętaj o zanotowaniu szczegółów swojej ręki tak, abyś mógł spróbować dowiedzieć się, czy zrobiłeś dobry ruch. Studiowanie tego rodzaju układów to świetny sposób, aby konsekwentnie doskonalić swoje umiejętności i uzupełniać luki w wiedzy o pokerze.

5. Blefuj z głową

Jeśli chcesz być uważany za dobrego pokerzystę, musisz nauczyć się skutecznie blefować, w końcu stare, pokerowe przysłowie mówi: “jeśli nie możesz ich pokonać, blefuj”. Pamiętaj jednak, że nieskuteczne blefowanie jest jednym z najszybszych sposobów na utratę pieniędzy. Jak więc kontrolować sposób i częstotliwość blefowania?

Najskuteczniejszym sposobem na blefowanie jest zaufanie swoim kartom. Oznacza to blefowanie z tymi rękami, które mają okazję stać się najlepszymi. Warto traktować to jako plan rezerwowy na wypadek, gdyby blef został sprawdzony. Gracze w pokera nazywają te ręce „pół blefami” ze względu na ich potencjał wykraczający poza sam blef. Jeśli wcześniej grałeś wyłącznie w grę poker nie na pieniądze, blefowanie z całkowitym brakiem rąk nie jest wskazane.

Ponadto nie zaleca się blefowania wobec nowicjuszy, gdyż niedoświadczeni gracze są często impulsywnymi graczami, którzy często sprawdzają w sytuacjach, w których nie zrobiliby tego bardziej doświadczeni gracze. Ich nierozsądne i często błędne ruchy sprawiają, że blefowanie jest niezwykle trudne.

Kluczem do dobrego blefu jest wyczucie czasu. Powinieneś ostrożnie wybierać momenty blefowania najpierw ustalając, kto gra agresywne lub pasywne, a następnie dostosować blefy do konkretnych graczy. Na przykład blefowanie przeciwko agresywnemu graczowi może być daremne, podczas gdy okazjonalne podbicie przed flopem na późnej pozycji przeciwko graczowi pasywnemu może być skutecznym sposobem na kradzież blindów.

Jak Zacząć Grać w Pokera za Prawdziwe Pieniądze?

Większość graczy rozpoczyna grę w pokera online przy stołach do gry w poker online nie na pieniądze, gdzie mogą nauczyć się podstaw gry bez ryzyka bankructwa. Podczas gdy gra w pokera za darmo może być świetną zabawą i świetnym sposobem na naukę, w życiu każdego gracza przychodzi taki moment, kiedy ma się ochotę spróbować swoich sił w pokerze za pieniądze. Ten krok może być co najmniej onieśmielający, ale nie można zaprzeczyć emocjom związanym z konkurowaniem ze stołem graczy gotowych zaryzykować własne pieniądze, aby je zdobyć. Jeśli masz już dość gry na fałszywe żetony i jesteś gotowy, aby zrobić krok naprzód, oto kilka wskazówek dotyczących rozpoczęcia gry w pokera na prawdziwe pieniądze:

  • Wybierz najlepszy z dostępnych serwisów pokerowych, oferujący możliwość gry w pokera na prawdziwe pieniądze. Aby to zrobić, możesz wpisać w wyszukiwarce „poker online real money” lub skorzystać z naszego poradnika i zdecydować, która z proponowanych przez nas stron spełnia twoje wymagania
  • Wejdź na stronę serwisu, zapoznaj się z regulaminem strony i rozpocznij rejestrację nowego konta. Pamiętaj, że większość serwisów zezwala na utworzenie wyłącznie jednego konta przypisanego do danego użytkownika. Kliknij przycisk “Zarejestruj”, który znajduje się zazwyczaj w prawym, górnym rogu każdej witryny pokerowej i postępuj zgodnie z instrukcjami.
  • Podczas procesu rejestracji zostaniesz poproszony o podanie swoich podstawowych danych osobowych, a także wybranie niepowtarzalnego loginu oraz hasła, którego następnie użyjesz do logowania. Jest to także dobry moment, aby wykorzystać kod aktywujący bonus powitalny. Nie jest to regułą we wszystkich serwisach pokerowych, jednak przed zakończeniem rejestracji warto upewnić się, że takie pole zostało uzupełnione.
  • Po zarejestrowaniu konta, konieczna jest jego aktywacja. Aby potwierdzić nowo utworzone konto, należy kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie przesłany na adres e-mail podany w rejestracji.
  • Po aktywacji konta, można już zalogować się w serwisie pokerowym, podając wybrany wcześniej login oraz hasło. Jeżeli dany serwis oferuje bonus bez depozytu można go wykorzystać w tym momencie. Jeśli nie, aby rozpocząć grę w pokera na prawdziwe pieniądze, należy wpłacić pierwszy depozyt.
  • Aby dokonać depozytu należy wejść na swoje konto i wybrać ulubioną metodę płatności. Następnie można już wpisać kwotę depozytu oraz kod promocyjny, jeśli jest on wymagany do uruchomienia bonusu powitalnego poker online pieniadze na start. W zależności od wybranej metody płatności bonus powinien pojawić się na koncie w przeciągu kilku minut, wtedy też do salda konta zostanie doliczony premia promocyjna.
  • Ostatnim krokiem jest przejście do katalogu z grami i wybranie ulubionego tytułu pokera i rozpoczęcie gry.

Poker za Pieniądze Online: Podsumowanie

Mamy nadzieję, że informacje, które zawarliśmy w naszym poradniku poszerzyły twoją wiedzę o pokerze. Wiesz już teraz czy poker na pieniądze jest legalny, jakie są, naszym zdaniem, najlepsze strony do gry w pokera za prawdziwe pieniądze w tym roku oraz jak samodzielnie wybrać najlepszą dla siebie witrynę do gry w pokera za prawdziwe pieniądze. Wiesz także, jakie są trzy najbardziej znane rodzaje pokera: Texas Hold’em, Omaha oraz klasyczny poker i w które z nich warto grać na pieniądze.

Swoją strategię gry możesz doskonalić dzięki pięciu wskazówkom od naszych ekspertów, które pozytywnie wpłyną na wynik twojej gry. Dzięki instrukcji krok po kroku wiesz także jak zacząć grać w pokera za prawdziwe pieniądze.

Zacznij od gry na wirtualne pieniądze i graj tak, jakbyś obstawiał prawdziwą gotówkę. Wykorzystaj czas oferowany przez bezpłatne gry na naukę i nie idź za przykładem tych graczy, którzy nie mając do stracenia nic oprócz wirtualnych żetonów, traktują stoły do gry na pieniądze jako pretekst do lekkomyślności przy zakładach. Grając z prawdziwymi pieniędzmi, gra się zwykle nieco mądrzej i bardziej zachowawczo.

Zanim rzucisz się w wir gry w pokera na pieniądze zaplanuj swój bankroll i kontroluj ile wydajesz i w jakim tempie maleje lub rośnie twój budżet. Wielu najlepszych profesjonalistów w pokerze online będzie grać na wielu stołach w danym momencie, aby zmaksymalizować liczbę rozdań po to aby wygrać więcej. Chociaż możesz mieć ochotę wypróbować tę strategię samodzielnie, pamiętaj o swoim bankrollu. Na początku najlepiej trzymać się jednego stołu, dopóki gra i bankroll nie będą pod kontrolą. Graj w pokera na prawdziwe pieniądze tylko wtedy, gdy możesz sobie na to pozwolić.

Chociaż powinieneś grać z dużą pewnością siebie i wykazywać chęć do ryzyka, nie zapomnij przygotować się mentalnie na swoją pierwszą dużą stratę. Poker online za pieniadze to przede wszystkim gra zręcznościowa, ale nie można zaprzeczyć, że szczęście ma tu także coś do powiedzenia. Nawet najlepszy gracz poczuje w pewnym momencie gorzką porażkę, a pierwsza wielka strata podczas gry w pokera za prawdziwe pieniądze może być trudną pigułką do przełknięcia.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.