Finnish

Kasyna w Finlandii

W związku z dużą popularnością gier hazardowych w Finlandii część kasyn internetowych zdecydowała się wprowadzić język fiński do swojej oferty. Co ciekawe język fiński nie jest w żaden sposób związany z językami obecnymi w pobliskich krajach skandynawskich. Najbliższe pokrewieństwo występuje z językiem estońskim oraz węgierskim. W samej Finlandii językiem tym posługuje się około 4,7 mln, a całkowita liczba osób na całym świecie szacowana jest na 5,4 miliona ludzi. Oprócz fińskiego drugim językiem urzędowym jest szwedzki. Historia gier hazardowych jest bardzo długa i bogata, jednak obecnie nie znajdziemy tam wielu kasyn. Jedynym miejscem gdzie możemy udać się w poszukiwaniu takiej rozgrywki są Helsinki.

W kasynie tym można zagrać w ruletkę, blackjacka, pokera, baccarat automaty do gier czy punto banco. Kasyna internetowe w Finlandii są legalne ale zmonopolizowane przez trzy podmioty Ray, Veikkaus i Fintoto oraz PAF.

Akceptowane waluty

W związku z tym, że kasyna te są najczęściej skupione na graczach z obszarów Norwegii, Szwecji czy Danii zazwyczaj można spotkać się z możliwością gry w euro, koronach szwedzkich, norweskich czy duńskich. W niektórych przypadkach, gdy chcemy zarejestrować się w większych kasynach można spotkać się z dolarami amerykańskimi lub/i funtami brytyjskim.

Dostępne języki

Jednak z pewnością można znaleźć kasyna skierowane głównie do osób z Półwyspu Skandynawskiego oraz terytoriów przyległych, w których będzie można ustawić fiński jako język preferencyjny. Do najczęściej spotykanych języków należą angielski, niemiecki czy hiszpański.

Preferowane kraje

W związku z wieloma restrykcjami obecnymi w Europie, każde państwo ma różne prawa dotyczące zarządzania hazardem oraz kasynami, może się okazać, że wiele kasyn będzie odmawiało rejestracji użytkownikom z danego kraju. Aby przekonać się jakie restrykcje występują w danym kasynie wystarczy po prostu przejść do rejestracji lub przeczytać regulamin, a w razie wątpliwości zwrócić się do centrum obsługi klienta.

Metody płatności

W kasynach z dostępnym językiem fińskim zazwyczaj można spotkać się z wieloma opcjami do wyboru jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty funduszy. Pierwszą oraz najbardziej popularną metodą są e-portfele. Poprzez nie można w łatwy oraz szybki sposób dokonać wpłaty środków na konta, a również dokonać przewalutowania. Zazwyczaj czas realizacji wypłaty na e-portfel jest najkrótszy. W przypadku innych opcji jak przelewy bankowe czy inne usługi transferu środków czas realizacji wypłaty może być znacznie dłuższy. Warto zapoznać się z dostępnymi metodami oraz opłatami za użycie danej metody przed rozpoczęciem gry.

Czytaj więcej +
Najlepsze kasyna
4.25 / 5
Zagraj
4.62 / 5
Zagraj
4.58 / 5
Zagraj
4.8 / 5
Zagraj
4.13 / 5
Zagraj
Nowe kasyna
1xSlots 1xSlots
Krótka historia 1x Slots jest dość nowym ...
Spin Palace Spin Palace
Krótka historia Historia kasyna online Spin Palace ...
Jackpot City Jackpot City
Krótka historia Założona w 1998 roku firma ...