Betsson Group Affiliates

Szczegóły dotyczące prowizji

Typową metodą rozliczania się z partnerami jest plan podziału dochodu. Podstawą tych prowizji są dochody netto osiągnięte przez graczy podmiotu, które są wyliczane jako profit brutto pomniejszony o wypłaty związane z jackpotami, podatki administracyjne, koszty oszustw i obciążeń zwrotnych, zwrócone stawki oraz cła i inne podatki. Kwoty, które podmiot otrzymuje z dochodu netto są zależne od planu, do którego należy. Niestety w przypadku tego programu występuje klauzula minimalnej aktywności bez dokładnie określonych zasad. Zdarzało się, że zamykano konta, które w dalszym ciągu zarabiały, jednak nie stwierdzono przyrostu nowych graczy przez kilka miesięcy.

Z pewnością dużym plusem jest brak przenoszenia ujemnego salda na kolejne miesiące. To znaczy, że ujemny bilans na koniec każdego miesiąca jest zerowany i nie przenoszony na kolejny. Również nie stosuje się łączenia zarobków jako że wszystkie marki są nadzorowane osobno. Kolejną kwestią jest możliwość negocjacji schematu prowizji dla bardziej doświadczonych podmiotów. Największe oraz najbardziej uznawane marki, jeśli chodzi o producentów oprogramowania do kasyn są obecne w tych kasynach.

Szczegóły płatności

Affliate Lounge jako wiarygodna firma dokonuje płatności podmiotom w ciągu 10 ostatnich dni danego miesiąca. W celu otrzymania zapłaty należy osiągnąć minimalny próg, który wynosi 50 euro niezależnie od wybranej metody płatności. Jeśli danemu podmiotowi nie udało się osiągnąć tej granicy środki przenoszone są na kolejny miesiąc, dopóki nie zostanie osiągnięty limit. Ponadto płatność nie jest obciążona prowizją administracyjną. Partnerzy mogą wybrać preferowaną dla siebie metodę płatności – Neteller, Skrill lub jakiekolwiek konto gracza kasyna. Wszystkie płatności wykonywane sa w euro. W związku z tym, w przypadku konieczności dokonania przewalutowania mogą wystąpić pewne prowizje.

Oprogramowanie

Affialite Lounge korzysta z platformy Income Acces, która jest jedną z najbardziej uznawanych na rynku oprogramowania. Czego można się spodziewać? Przede wszystkim regularnie odświeżanych statystyk, indywidualnie dostosowanych opcji, bezproblemowych prowizji.

Czytaj więcej +
Najlepsze kasyna
4.25 / 5
Zagraj
4.62 / 5
Zagraj
4.58 / 5
Zagraj
4.8 / 5
Zagraj
4.13 / 5
Zagraj
Nowe kasyna
1xSlots 1xSlots
Krótka historia 1x Slots jest dość nowym ...
Spin Palace Spin Palace
Krótka historia Historia kasyna online Spin Palace ...
Jackpot City Jackpot City
Krótka historia Założona w 1998 roku firma ...