1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Został wydany pierwszy tytuł z globalnego programu YGS Masters
yggdrasil-gaming-wydany-jego-pierwszy-tytul-od-zawartosci-programu-global-ygs-masters-niagara-falls

Został wydany pierwszy tytuł z globalnego programu YGS Masters

Gra, znana jako Niagara Falls, ma retro styl z lat 30. XX wieku i została stworzona przez studio partnerskie YGS Masters, Northern Lights.

Każdy, kto wejdzie do gry, doświadczy czad klasycznego stylu, oferujący wybór wielu wbudowanych funkcji, a także multiplikatory, które mogą zapewnić graczom ogromne wypłaty. Zawiera standardową pięciobębnową, trzyrzędową konfigurację i wykorzystuje tradycyjne symbole automatów na bębnach. Oznacza to, że zobaczysz zdjęcia ikon, takich jak dzwon, wiśnie, pomarańcza, numer 7 i inne takie retro inkluzje. Oczywiście podstawowe symbole nie są jedynymi intrygującymi częściami wodospadu Niagara. Ma też kilka ciekawych wbudowanych funkcji.

Na przykład, jeśli uda ci się zamienić złotą monetę na piątą i ostatnią rolkę, uruchomisz funkcję bonusu za rzut monetą. Może to wprowadzić w życie wszystko, od darmowych spinów, aż po dzikie i bonusy mnożnikowe, więc będziesz chciał uważnie obserwować ten piąty bęben. Mogłoby to zapewnić ci więcej akcji niż zdajesz sobie sprawę.

Dodatkowo, jeśli uda ci się zamienić trzy symbole premii na pierwszy, trzeci i piąty bęben, runda bonusowa darmowych spinów zostaje uruchomiona w ten sposób. I uważaj na uruchomienie funkcji premii gotówkowej, która pozwoli ci uzyskać dostęp do kaskadowych monet, które mogą doprowadzić Cię do jeszcze większych wygranych.

Więcej o platformie YGS Masters

Yggdrasil Gaming przygotował platformę YGS Masters jako ofertę półotwartą i tylko z zaproszeniami, która została uruchomiona jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na określone treści i zróżnicowanie. Dzięki temu niezależne studia są zapraszane przez proces selekcji, aby zarówno rozwijać, jak i rozpowszechniać treści z gier.

Od czasu premiery Yggdrasil zaprosił i podpisał na platformie sześciu najlepszych programistów na świecie, z dużym zainteresowaniem generowanym przez różne osoby, które chcą się z nim zaangażować. Dzięki temu Yggdrasil może nie tylko napędzać własne oprogramowanie do gier, ale także stworzyć globalną mapę drogową, zapewniając, że najlepsze gry i ogólne wrażenia konsumenckie są dostępne w branży.

Mówiąc o pierwszym wydaniu gry na YGS Masters, szef partnerstwa dla Yggdrasil, Stuart McCarthy powiedział, że firma jest „zachwycona” slotem Northern Lights. Następnie stwierdził, że stanowi „unikalny motyw”, łącząc to z rozpoznawalnym punktem orientacyjnym, jakim jest Niagara Falls. Skończył, mówiąc, że wydanie gry jest początkiem tego, czego spodziewa się być ekscytującym planem dla produktów YGS Masters, zanim wychowa pozostałe pięć innych studiów partnerskich.

Dyrektor generalny Northern Lights, Andrew Goodale powiedział, że jego firma jest pierwszą, która zobowiązała się do programu YGS Masters, z którego bardzo skorzystała. Powiedział tak samo, że Niagara Falls jest wypełniony „klasycznymi symbolami i błyskawiczną rozgrywką”. Z tego powodu mówił o tym, że doskonale pasuje do portfolio produktów specyficznych dla rynku Yggdrasil. Odnosząc się również do innych partnerów YGS Masters, pan Goodale powiedział, że do Niagara Falls dołączy wkrótce wiele innych ofert, co sprawi, że katalog tytułów szybko się powiększy.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie