Zdobądź przewagę w swoich ulubionych grach

Zdobądź przewagę w swoich ulubionych grach

Jak już wiesz, istnieją dobre zakłady i złe zakłady, których należy unikać za wszelką cenę. Zakłady, o których dzisiaj będziemy dyskutować, będą miały niską przewagę kasyna, co powinno sprawić, że Twoja gra stanie się odrobinę przyjemniejsza.

Internetowe dyskusje wśród ekspertów kasyn sugerują, że kilka najpopularniejszych gier planszowych dają najlepsze szanse na wygraną w Internecie. Podczas gdy gry planszowe, takie jak kości i blackjack, mogą wydawać się na pierwszy rzut oka zastraszające, eksperci branżowi sugerują, że przy odrobinie praktyki, łatwo je zrozumieć i grać, a co ważniejsze, mają lepsze szanse.

Wszystkie kasyna mają przewagę kasyna, w ten sposób osiągają zysk. Właśnie z tego powodu kasyna mają tendencję do stosowania wyższych linii do łatwiejszych gier, takich jak automaty.

Jeśli chcesz, aby twój bankroll trwał jak najdłużej, są to najlepsze zakłady w branży kasyn.

Blackjack: Używanie karty strategicznej

Oto kwestia blackjacka. Wiedząc, jak prawidłowo stosować strategię blackjacka, można obniżyć przewagę kasyna do zaledwie 1%. Oznacza to, że tracisz tylko około 1 £ za 100 funtów obstawianych w danym okresie, co wcale nie jest złe.

Chociaż strategia blackjack może wydawać się trudna, istnieje wiele internetowych kart strategicznych w blackjacka, które pomogą ci podjąć właściwe decyzje. Ostatecznie powiedzą ci, czy powinieneś uderzyć, czy zostać ze swoją kartą, albo z kartami od rozdania krupiera.

Craps: Stwórz zakład Pass Line

Ten zakład ma przewagę 1,41%, co jest fantastycznym zakładem dla gracza. Niektórzy gracze mogą o tym nie wiedzieć, ponieważ gra w kasynie Craps jest nieco onieśmielająca, szczególnie dla przypadkowych graczy. W rzeczywistości ta gra w kasynie jest bardzo łatwa do zrozumienia i do grania.

Sposób, w jaki to działa, jeśli chodzi o zakład Pass Line, polega na umieszczeniu żetonów po stronie “pass line” tuż przed nową strzelanką rzucającą kostką.

Jeśli wynik rzutu jest 7 lub 11, to wygrywa twój zakład w „pass line”. Jeśli z drugiej strony wynik to 2, 3 lub 12, twój zakład przegrywa. Wszelkie inne wyniki na pierwszym rzucie i ustalasz “punkt”.

Craps: Zakład odds

Jest to lepsze niż zakład Pass Line, ponieważ ma on przewagę zerową, a co najważniejsze, jest to jedyny zakład, którego nie zaznaczono przy stole. Jedyną wadą tego zakładu jest to, że możesz go umieścić tylko po zakładzie Pass Line lub Do not Pass Line.

Jest to dodatkowa cecha zakładu Pass Line. Możesz zatem użyć go jako dodatkowego zakładu, że bieżący punkt zostanie rozwinięty ponownie przed siódmym. Wypłata za ten zakład opiera się na pierwotnie ustalonym punkcie.

Baccarat: Zakład Bankiera

Ten zakład jest dość dyskusyjny. Są strony, które twierdzą, że zakład Bankiera należy unikać, ale z przewagą na poziomie 1,01%, uważamy, że warto o tym wspomnieć. Przewaga kasyna przy zakładach dla graczy wynosi 1,2%. Natomiast zakład na remis ma krawędź domu około 15%.

Niższa krawędź domu sprawia, że twój bankroll może trwać nieco dłużej.

Różne warianty pokera

Gracze kochają pokera, ale jeśli nie mają strategii, może być trudno zmniejszyć przewagę kasyna podczas gry w pokera wideo. Miej go na miejscu i można go obniżyć do 0,5%.

Teraz, jeśli wolisz wieloosobową grę w pokera, dobrą wiadomością jest to, że nie ma ona przewagi kasyna. Zamiast tego kasyno bierze procent z każdej puli. Jeśli korzystasz ze strategii pokera, możesz łatwo wygrać pieniądze, szczególnie jeśli wiesz, jaki jest najlepszy ruch.

Poświęćmy trochę czasu na omówienie Pai Gow Poker. Ta gra ma krawędź domu około 2,84%, gdy stosuje się odpowiednią strategię. Jest to dość łatwa gra, więc uczenie się strategii powinno być dodatkiem. Jedynym sposobem na obniżenie przewagi kasyna w tej grze jest wiedzieć, jak ustawić swoje ręce.

Ruletka: Unikaj amerykańskiej ruletki

Ponieważ Ruletka europejska ma jedno zero zamiast dwóch zer, przewaga kasyna dla wszystkich zakładów wynosi 2,7%. Istnieje wiele sposobów podejścia do tego typu gier, takich jak ruletka. Jeśli jesteś po wielkich, ale nieczęstych wygranych, możesz obstawiać jedną liczbę w nadziei, że wygrasz 35: 1.

Jeśli wolisz mniejsze, częstsze wygrane, musisz obstawiać grupy liczb, kolorów lub parzyste / nieparzyste. Bardzo ważne jest, aby unikać amerykańskiej ruletki, ponieważ dodatkowe automaty z napisem “00” zwiększają przewagę kasyna do 5,26%.

Bonusy w kasynie Spin Palace
Wspomniano w tym artykule
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55