1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Zanurz się w dziką przyrodę Untamed Wilds od Yggdrasil
yggdrasil-swietuje-natura-w-gniezdzie-nieokielznane-pustkowia

Zanurz się w dziką przyrodę Untamed Wilds od Yggdrasil

Yggdrasil Gaming powraca z nowym automatem. Untamed Wilds jest świętem pór roku i nieustannie zmieniającej się przyrody, a sama gra zawiera więcej niż wystarczającą ilość, aby zapewnić, że nie będziesz się nudzić.

Untamed Wilds natychmiast tworzy pogląd, że temat nie jest po prostu kolejną typową historią automatów z wildami, darmowymi spinami i mnożnikami. Te funkcje i na pewno odgrywają swoją rolę w automacie, ale wygląd i styl są zupełnie inne, jeśli chodzi o wrażenia z lasu i zwierząt. Nawet zorza polarna pojawia się znakomicie w nowym automacie Yggdrasil pt. Untamed Wilds.

Moc wilka, niedźwiedzia i łosia

Untamed Wilds obejmuje trzy tryby gry. Są to tryb Wilk, tryb Niedźwiedź i tryb Łoś. Tryby zmieniają się w trakcie gry, a jeden tryb zmienia się automatycznie w następny. Tryby obracają się w tempie 10 zainicjowanych spinów do sezonu, a każdy tryb przynosi ze sobą sezonową zmianę na pięknie wykonanych rolkach.

Najlepsze jest to, że każdy tryb ma ze sobą swój własny specjalny symbol dziki. Na przykład Niedźwiedź dziki rozszerzy się w wzór krzyża, ilekroć stanie się częścią wygranej. Tryb niedźwiedzia jest ustawiony na tle oszałamiającego zachodu słońca i bujnego zielonego lasu i nietrudno wyobrazić sobie przeniesienie go w świat zielonego i złotego słońca w mgnieniu oka.

Zobacz zorzę polarną

Tryby Wilka i Łosia są równie imponujące. Wilk dziki jest specjalną gwiazdą w trybie Wilka, a tło to zimowa kraina czarów wraz z ośnieżonymi szczytami górskimi. Ale Wilk dziki jest przebiegłym graczem i jest w stanie powielać się i pojawiać losowo w różnych pozycjach na rolkach, dzięki czemu możliwe są jeszcze bardziej regularne wygrane.

Łoś dziki oznacza „M” i wszyscy wiedzą, że w slots-lingo „M” oznacza „Mnożnik”. I tak Łoś jest panem mnożnika. Scena jest teraz osadzona na tle mglistego i tajemniczego lasu i niemal można poczuć koc mgły na skórze, gdy z wdziękiem przechodzi przez drzewa.

Ale ostateczną gwiazdą serialu jest bez wątpienia symbol rozproszenia zorzy polarnej. Gdy rozproszenie zorzy polarnej uruchomi rundę darmowych spinów, cała scena na bębnach zamienia się w świętowanie Aurory i światła na pięknym nocnym niebie.

Untamed Wilds to o wiele więcej niż tylko kolejny automat, a zagubienie się w świetle, magii i dzikim zachodzie jest przeżyciem jak żaden inny.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie