1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Yak, Yeti and Roll – nowa, zimowa gra online
nowe-gry-na-automatach-tygodniowe-podsumowania-14-grudnia-2018-r

Yak, Yeti and Roll – nowa, zimowa gra online

Kreator treści kasynowych, maltański Betsoft Gaming, 14 grudnia opublikował szczegóły dotyczące nowego automatu Yak, Yeti and Roll. Za tydzień przed premierą!

Ta 5-bębnowa, 20-liniowa gra ma przypisany RTP na poziomie 95,93% (96,41% na funkcję Buy Buy). Jej tematem jest zimowa podróż dwóch zwariowanych towarzyszy przez zamarzniętą tundrę zamieszkałą przez Yeti i Yaks. Dostarczane są w podróż przez pomysłowego wynalazcę Inuitów, który opracował tradycyjne sanie napędzane przez zabawne postaci z kreskówek.

Duet zaprasza graczy na pokład w podróż, aby zdobyć nagrody ukryte w głębokim śniegu. Slot jest zasilany przez wyjątkowy system Trail firmy Betsoft, a gdy nieustraszony duet porusza się po lodowych polach przez siłę nacisku na pedał, nieskończona ścieżka przesuwa się po dnie bębnów, wypełniona zielonymi, żółtymi i białymi klejnotami.

Za każdym razem, gdy klejnot zostaje zmiażdżony pod kolczastymi kołami, nagroda jest przyznawana z puli gotówki, łącznych mnożników i darmowych spinów – przy maksymalnej wygranej 200-krotnej stawki. Pozostałe symbole na kołowrotkach oparte na gromadach wygrywają, gdy zamarzają w grupach po trzy lub więcej i zawierają ciepłe wełniane mitenki, renifery ze wstążkami w rogach, świecące igloo i husky.

Book Of Oz, opracowany przez Triple Edge Studios

Microgaming wydał swój piąty ekskluzywny tytuł przez niezależnego dewelopera Triple Edge Studios. “Księga Oz” oferuje świat magii i zaklęcia w pięciobębnowej, dziesięciopółkowej formie.

Fantastyczna gra zawierająca Dziki, Rozproszone, Darmowe Spiny i Re-Spiny, zawiera fantazyjną sztukę i porywające symbole, takie jak lew odwagi, eliksir miłości, mistyczny czarodziej i złota księga.

The Wizard’s Book działa zarówno jak rozproszony, tak i dziki, co może skutkować potężnymi zwycięstwami. Trzy lub więcej symboli rozproszonych książek wyzwala 10, 12 lub 25 darmowych spinów, zapewniając graczom możliwość częstszych wyzwoleń. Wysokopłatne symbole rozwijające się i oświetlające mogą potencjalnie powodować wygrane do 5000 razy początkowy zakład w darmowych spinach.

Funkcja Re-spin w podstawowej grze pozwala graczom zapłacić za przejęcie pojedynczego bębna niezależnie po pierwszym zakładzie.

“To była najlepsza zabawa, jaką stworzyliśmy w grze, a funkcja Re-spin jest znakomitym dodatkiem” – powiedział Brendan Walton, szef projektu w Triple Edge Studios. “Wykonano ręcznie malowaną ręcznie sztukę, aby pomóc opowiedzieć naszą fantastyczną opowieść. Pełen fantazji i przygody Book of Oz pozostawi graczy oczarowanych. Czekajcie na kolejne ekscytujące gry w przyszłości, które będziemy dostarczać wyłącznie dla Microgaming. “

“Book of Oz to kolejna fantastyczna twórczość Triple Edge Studios wzbogacona magicznym kunsztem i bogata w mechanikę gry” – dodał Dave Reynolds, wydawca gier w Microgaming.

“Gracze mogą słuchać intrygującej ścieżki dźwiękowej, zanurzając się w grze, aby odkryć fascynującą fabułę podczas grania. Funkcja Re-Spin dodaje nowy dynamiczny zwrot do ogólnej rozgrywki, zwiększając poziom zaangażowania, i łączy się bardzo dobrze z potencjałem wygranej w grze, gdzie gracze mogą wygrać nawet 5000 razy swój zakład.

Book of Oz jest dostępny wyłącznie dla operatorów Microgaming na platformach stacjonarnych i mobilnych.

Realistyczne gry prasowe Spin Dizzy Slot – Wejdź do lasu zaklęć …

Twórca gier online Realistic Games oferuje graczom szansę odkrywania zaklętego lasu dzięki nowemu automatowi do gry, pięciobębnowemu Spin Dizzy. Pełen magii lasów, w tym muchomory, garnki złota i czterolistne koniczynki, gra oferuje również tajemnicze funkcje.

Zwróć uwagę na wróżkę, która może dostarczyć zarówno Spinning Wild, jak i Spinning Symbol w każdej pojedynczej grze, zapewniając, że zawsze znajdzie się coś, co urzeka wyobraźnię gracza. Spin Dizzy zawiera również ekscytującą rundę bonusową Free Spins, uruchamianą przez trzy lub cztery symbole Scatter. Gracz wygrywa dziki symbol lub dowolny zakręt na każdej z 15 pozycji bębna.

Jest też wiele dzikich dziczy, które mogą pozostać na miejscu dla każdego spinu. Każdy symbol wieloznaczny może również mieć dodany mnożnik, aby zwiększyć nagrody. Po zakończeniu darmowych spinów może pojawić się wróżka i uruchamiać ją wielokrotnie.

Robert Lee, dyrektor handlowy Realistic Games, powiedział w czwartek: “Dzięki innowacyjnej rundzie bonusowej i dodatkowym funkcjom w grze podstawowej jesteśmy pewni, że Spin Dizzy będzie hitem dla naszych graczy.

“Gra jest druga, która zostanie dostarczona za pomocą naszej technologii gier komputerowych i pozwoli nam tworzyć więcej ciekawych i ekscytujących funkcji. Nasi partnerzy operatorzy i ich gracze mogą oczekiwać większych i lepszych gier wykorzystujących tę technologię w 2019 roku. “

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie