1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Wypróbuj nowy automat Divine Dreams
zdobadz-mnozniki-o-wartosci-do-30x-w-nowym-slocie-divine-dreams

Wypróbuj nowy automat Divine Dreams

Slot Divine Dreams od Quickspin jest dostępny w trybie demo, więc możesz nauczyć się sznurów, zanim zagrasz w trybie rzeczywistym w niektórych swoich ulubionych kasynach online. Slot Divine Dreams to gra z dużą mocą, bardzo zmienna i daje szansę wygrania ogromnego mnożnika 30x! To nie tylko zwykły automat do gry, stawka tutaj jest ogromna i możesz być bankiem niesamowitym 7000x twoja całkowita stawka!

Jest głęboko osadzony w lasach deszczowych Indonezji, gdzie czczona jest boginią bogactwa i dobrobytu. Możesz wejść na wyspę i znaleźć swoją fortunę za pomocą 5 bębnów i 243 sposobów na wygraną. Zagraj w bardzo ulotną grę Divine Dreams z możliwością wygrania ogromnego 7000x powiększenia twojej całkowitej stawki.

Quickspin przygotowało grę z ekscytującym potencjałem, ponieważ będziesz cieszyć się funkcjami, które obejmują kołowrotek bonusowy, darmowe spiny, mistyczne mnożniki, symbole Yin Yang Wilds, Sacred Respins i symbole High Paying.

Bonus Reel

Jest on dostępny na każdym spinie, zarówno podczas gry podstawowej, jak i darmowych spinów, i uruchamia się po lądowaniu w obszarze trafień. Bęben ma mnożniki dla każdej wygranej, która może osiągnąć do x10.

Super Respin

Kiedy uruchomisz funkcję Sacred Respins, dostaniesz co najmniej jedno dzikie, które może pojawić się na bębnach 2, 3 i 4. Gra będzie również nagradzać Cię respins, tylko tym razem, gdy mnożniki wzrosną do x20.

Mega Respins

Ten jest tam, gdzie pieniądze naprawdę są. Wyznacz symbol Mega Respins podczas Super Respins, a otrzymasz dodatkowe symbole wild, w których mnożniki są teraz ulepszone do bardzo fajnego x30.

Yin Yang Wild

Ten symbol jest dostępny podczas podstawowej gry, podczas darmowych spinów i podczas Sacred Respins. Otrzymasz 2 symbole wild, tym razem otrzymasz losowy mnożnik.

Darmowe spiny

I jakby nie było tam wystarczającego potencjału, możesz również uruchomić darmowe spiny w grach. Po prostu wyląduj 3, 4 lub 5 symboli rozproszonych, a otrzymasz odpowiednio 8, 12 lub 20 darmowych spinów. Zwróć też uwagę na symbol +3, bo jeśli to dostaniesz, dostaniesz dodatkowe 3 darmowe obroty, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Podczas darmowych spinów Twoje szanse na wygraną są znacznie większe, ponieważ dostaniesz ulepszony Reel, dodatkowe wildsy i Sacred Respins oraz Yin Yang Wilds również pojawią się więcej!

Podsumowując, gra Divine Dreams jest warta strzału. Powodzenia.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie