1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Współpraca GAMSTOP i LeoVegas – oto co już wiemy
Współpraca GAMSTOP i LeoVegas – oto co już wiemy

Współpraca GAMSTOP i LeoVegas - oto co już wiemy

Komentując porozumienie w sprawie prezesa LeoVegas, Gustaf Hagman powiedział: “”Oprócz LeoSafePlay, która jest naszą nadrzędną platformą odpowiedzialnego grania, teraz robimy kolejny krok w kierunku poprawy ochrony graczy.””

Wszystko odbyło się szybko

GAMSTOP jest organizacją non-profit, która pozwala graczom w Wielkiej Brytanii zarejestrować się, aby samodzielnie wykluczyć się poprzez swoją stronę internetową. Serwis następnie rozpowszechnia informacje o graczu licencjonowanym brytyjskim operatorom, którzy następnie mogą wykluczyć graczy z rejestracji lub korzystania z kont zakładów. GAMSTOP jest zarządzany przez National Online Self-Exclusion Scheme i zarejestrował wielu partnerów operacyjnych w swoim krótkim czasie działania.

GAMSTOP zawiera obecnie dużą liczbę witryn hazardowych online, ale nie wszystkie. Później w tym roku wszystkie internetowe witryny hazardowe będą musiały zostać przyjęte przez Komisję ds. Hazardu. Do tego czasu możesz wcześniej zarejestrować się w GAMSTOP, co wykluczy Cię z witryn hazardowych, które już się zarejestrowały.

Pokrycie zwiększy się, gdy więcej firm hazardowych online przystąpi do programu, bez konieczności ponownego rejestracji w GAMSTOP. Lista firm uczestniczących w grach znajduje się w stopce witryny. Jeśli grasz w Internecie z firmą, która nie znajduje się na liście i chcesz zostać wykluczony ze strony, musisz skontaktować się bezpośrednio z nią.

Nowa umowa – nowe życie

Prowadzony przez organizację non-profit National Online Self-Exclusion Scheme, GAMSTOP został stworzony, aby umożliwić konsumentom ograniczenie ich gier hazardowych ze wszystkimi firmami hazardowymi online posiadającymi licencję w Wielkiej Brytanii. Klienci rejestrujący się w GAMSTOP mogą wyłączyć się z gier internetowych ze wszystkimi operatorami licencjonowanymi w Wielkiej Brytanii.

W ramach tego zobowiązania firma LeoVegas zintegrowała również wszystkie swoje marki z LeoSafePlay, która oferuje klientom takie narzędzia, jak limit sesji, limit zakładów i funkcje wstrzymania konta. Gustaf Hagman, dyrektor generalny LeoVegas, powiedział: “”Oprócz LeoSafePlay, która jest naszą nadrzędną platformą odpowiedzialnego grania, teraz robimy kolejny krok w kierunku zwiększenia ochrony graczy.

Posunięcie nastąpiło po tym, jak brytyjska Komisja ds. Hazardu niedawno ukarała firmę LeoVegas za “”błędy”” związane z wprowadzającą w błąd reklamą i obsługą klientów. W wyniku przeglądu stwierdzono, że LeoVegas nie zwrócił funduszy 11205 klientom, którzy zdecydowali się na samowykluczenie i zamknięcie konta, podczas gdy materiał marketingowy został wysłany do 1894 osób, które wcześniej same się wykluczały.

Ponadto LeoVegas umożliwił uprawianie 413 klientów, którzy wcześniej nie byli samowystarczalni, bez uprzedniego porozumiewania się z tymi graczami lub stosowania 24-godzinnego okresu odstąpienia od umowy.

Jak zarejestrować się na GAMSTOP

Aby pomyślnie zarejestrować się na GAMSTOP, konieczne jest podanie wielu szczegółów potwierdzających tożsamość. Obejmuje to:

  • twój kod pocztowy
  • twoja data urodzenia
  • twój adres e-mail

Ważne jest, aby pamiętać, że nie możesz zarejestrować się w GAMSTOP dla innej osoby, ale możesz pomóc komuś innemu z tego procesu.

Po zarejestrowaniu otrzymasz jeden e-mail z podsumowaniem wszystkich szczegółów wykluczenia z hazardu. Może upłynąć do 24 godzin, zanim samo-wykluczenie stanie się skuteczne. Po tym okresie zostaniesz wykluczony z hazardu przez firmy hazardowe online posiadające licencję w Wielkiej Brytanii. Zostaniesz wykluczony na okres 6 miesięcy, 1 rok lub 5 lat (w zależności od wybranej opcji). Po rejestracji ważne jest, aby Twoje dane były aktualne, informując, czy przeprowadzasz się do domu, zmieniasz swoje nazwisko lub otrzymujesz nowy adres e-mail.

Bonusy w kasynie Leovegas
Wspomniano w tym artykule
3.11 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..