1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Wejdź do Walhalli
czas-rzucic-valhalla-w-nowe-gniazdo-wikingow-netenta

Wejdź do Walhalli

Slot Vikings ma zostać wydany 22 listopada, a każdy zainteresowany obejrzeniem tego, jak to się stało, może sprawdzić slot w dowolnym wybranym przez siebie kasynie z NetEnt.

Trochę intro należy się tym, którzy nie są zagorzałymi fanami tego programu. Mianowicie, Wikingowie to serial historyczny HBO, który podąża za życiem Ragnara Lothbroka, władcy Wikingów. Spektakl stał się hitem i pozostaje sprawdzić, czy automat będzie równie udany.

NetEnt najeżdża wszystkich ulubionych najeźdźców na 5 bębnach i 243 liniach wygrywających z kilkoma interesującymi funkcjami, które na pewno Ci się spodobają. Zakres licytacji jest szeroki i zaczyna się od 0,20 na spin, co oznacza, że będzie pasował do dowolnych preferencji zakładów, niezależnie od tego, czy chcesz postawić mały czy duży zakład.

Wizualnie, automat Vikings wygląda świetnie, ale nie jesteśmy zaskoczeni, ponieważ nie spodziewaliśmy się niczego mniej, ponieważ automaty NetEnt nigdy nie zawiodą dla oka. Chociaż, rzecz jasna, byliśmy trochę zaskoczeni uderzającym wstępem, który naprawdę pomógł ustawić odpowiedni nastrój.

Nie mamy wątpliwości, że fani serialu poczują się jak u siebie w domu, ale nie pozostaje nic innego, jak inne działy będą odpowiadać podniebieniom graczy w taki sam sposób jak efekty wizualne i dźwiękowe.

Raidy, Pillages i Wage Wars

Ta gra jest pełna akcji, epickich walk, najazdów i zaciekłych wojowników nordyckich. Brak symbolu Wild nie będzie odczuwalny, ponieważ gra oferuje tak wiele innych funkcji, a my zaraz zobaczymy, czego się spodziewać, jeśli zdecydujesz się na spinanie tych bębnów.

Osłania się, tworzy linię i raidujmy bębny!

Slot zawiera łącznie 10 symboli, z czego 5 z nich jest nisko płatnych, a pozostałe 5 to płatne. W przeciwieństwie do tych, które płacą niskie, wysoko płatne symbole są przedstawiane jako znaki serialu. Ciekawą rzeczą jest to, że wszystkie wysoko płatne symbole mogą pojawiać się na bębnach zarówno podczas gry podstawowej, jak i spinów.

Wikingowie mają interesującą funkcję Hotspot. Punkty aktywne to w zasadzie miejsca na bębnach, które zamieniają symbole w wysoko płatne. Reel 3 jest oświetlony za pomocą elektrycznego przepływu, który służy jako wskaźnik hotspotu w grze.

Nie zapomnijmy wspomnieć o losowej funkcji Tarczowej Ściany, która pojawia się w gromadzie tajemniczego symbolu tarczy. Te tarcze przejdą następnie do ujawnienia wysoko płatnego symbolu przed oceną wygranych.

Grabież i szaleństwo będą kontynuowane podczas raid spinów, które zwiększą podekscytowanie, zwiększając pole do 7 bębnów z imponującymi 78 125 liniami wypłat i 3 punktami dostępnymi. Nie trzeba wspominać o wygranych potwornych, kiedy tak się dzieje.

Ta długo oczekiwana adaptacja pochodzi z RTP w wysokości 96,05% i wygląda na to, że będzie to prawdziwy tłum. Wydaje się, że ta współpraca między A + E Networks i NetEnt była świetnym posunięciem, ale nie róbmy pochopnych wniosków. Umożliwimy ci przetestowanie gry, zanim posłuchamy tego, co o niej myślisz.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie