1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Wejdź do Ciemnej strony tego Halloween’a
wejdz-do-ciemnej-strony-tego-halloween-a

Wejdź do Ciemnej strony tego Halloween’a

Przed graczami pojawiło się zupełnie nowe wydanie od giganta oprogramowania do gier online. NetEnt opisał The Wolf’s Bane jako „mroczny i złowrogi nowy tytuł, który wyróżnia się z paczki” i że gracze powinni „wystrzegać się nikczemnych wilkołaków!”

5-bębnowy, 3-rzędowy, 10-liniowy automat, The Wolf’s Bane osadzony jest w spustoszonej wiosce z XVIII wieku, z przyzwoitą grafiką i atmosferą. Automat zawiera dzikie symbole, bonusową rundę darmowych spinów oraz funkcję bonusu „kliknij i wybierz”.

The Wolf’s Bane, automat do gier o niskiej do średniej wariancji, ma RTP w wysokości 96,74%. Bez wątpienia kasyna online, które liczą gry NetEnt w swoim portfolio, będą promować ten automat wśród swoich graczy w ciągu najbliższych siedmiu dni, przed Halloween. (Mówiąc o tym, jeśli jesteś członkiem forum Casinomeister, sprawdź nasze własne konkursy Halloween tutaj.)

Po premierze The Wolf’s Bane, która rozpoczęła się dziś rano (24 października 2019 r.) we wszystkich kasynach online z zawartością gry NetEnt, Bryan Upton, dyrektor ds. Gier NetEnt, powiedział: „The Wolf’s Bane to pięknie zaprojektowany automat, który sprawi, że Twój włosy stoją na końcu. ”

„Jego premiera została zaplanowana na Halloween, ale jest to gra o klasycznym motywie, która, według sprawdzonej mechaniki gry, będzie miała długą żywotność i atrakcyjny wygląd”.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie