1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Ucieczka od rzeczywistości
ucieczka-do-magicznej-krainy-dzieki-book-of-oz-z-microgaming

Ucieczka od rzeczywistości

Wiodący dostawca oprogramowania stworzył kolejny spektakularny automat, który zabierze graczy w magiczną podróż. Book of Oz to automat wideo z 5 bębnami i 10 liniami wygrywającymi, które przeniesie Cię do tajemniczej Krainy Oz. Gra zawiera wspaniałą grafikę i inspirujący motyw oparty na magicznej opowieści o Czarnoksiężniku z Krainy Oz, opowiadanej przez dziesięciolecia.

Slot jest ustawiony w Emerald City i jest wyposażony w kreskówkową grafikę i wysokiej jakości animacje. Na bębnach znajdziesz zwykłe ikony gry w karty, jako symbole o niskiej wartości oraz klucze, serca, książki i kreatory jako symbole o wysokiej wartości.

Fabuła została wyprodukowana przez niezależne studio Triple Edge, które stworzyło inne ekskluzywne tytuły, takie jak Wicked Tales: Dark Red dla operatorów Microgaming. Możesz grać w automaty z dowolnego miejsca w dowolnym czasie za pośrednictwem komputera, tabletu lub urządzenia przenośnego.

Grę można uzyskać już od 0,10 na spin, a maksymalnie 25 monet na spin. Jest to automat o dużej zmienności z procentem powrotu do gracza wynoszącym 96,03%. Grając w to bardzo wciągające gniazdo, możesz wylądować dużą wygraną do 5000 razy stawkę na jeden bonusowy spin.

Funkcje bonusowe

W grze The Book of Oz dostępne są dzwony, symbole rozproszone, darmowe spiny i re-spiny, aby zapewnić graczom prawdziwie magiczne wrażenia. Symbolem książki jest dzika i rozrzut gniazda, który zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach.

Funkcja ponownego spins dodaje ekscytacji do podstawowej gry, ponieważ możesz aktywować tę funkcję za dodatkową opłatą. Zasadniczo możesz ponownie zakręcić kołowrotkiem tyle razy, ile chcesz, aby wygrać, lub uruchomić darmowe spiny. Pamiętaj, że funkcja ponownego spinu jest płatna, a nie uruchamiana.

Następnie dostępna jest funkcja darmowych spinów uruchamiana, gdy trzy lub więcej symboli scatter Wizard’s Book wylądują gdziekolwiek na bębnach. Liczba symboli używanych do aktywacji funkcji określa ilość darmowych spinów, które można zagrać. 3 symbole dostaniesz 10 darmowych spinów, 4 otrzymasz 12, a jeśli masz szczęście, że wylądujesz 5 symboli, dostaniesz 25 darmowych spinów.

Lądowanie większej liczby z nich w trakcie spinu może w każdej chwili powtórzyć grę bonusową, co może doprowadzić do nieograniczonej liczby darmowych spinów. Podczas funkcji darmowych spinów zostanie wybrany jeden symbol, który stanie się symbolem rozszerzającym. Dzięki temu symbolowi rozszerzającemu się na całą szpulę możesz wygrać znacznie większe wygrane.

Graj, aby wygrać z Book of Oz

Ten nowo wydany slot można znaleźć we wszystkich kasynach online zasilanych przez Microgaming. Jeśli nie wiesz, gdzie zagrać, możesz zapoznać się z naszą listą najlepszych kasyn online Microgaming.

Ucieknij od rzeczywistości i wejdź do magicznej krainy Oz, w której możesz zdobyć wielkie wygrane do 5000 razy więcej niż Twoja stawka.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie