1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Sposoby wygrywania szans na sabotaż
7-najczestszych-bledow-graczy-na-automatach

Sposoby wygrywania szans na sabotaż

Jeśli chodzi o zwiększanie swoich szans na wygraną podczas gry w kasynach online, istnieją pewne strategię, dotyczące tego, czego nie należy robić. Niektórzy fani automatów ignorują te wskazówki i sztuczki lub po prostu o nich nie słyszeli. Ponieważ te strategie mogą zwiększyć twoje kombinacje wygranych, szkoda byłoby nie zwracać na nie uwagi. W rzeczywistości skupmy się na 7 sposobach, których powinieneś unikać, ponieważ mogą one zepsuć szanse na wygraną.

Jako miłośnicy gier hazardowych, wszyscy lubimy grać w automaty online głównie dlatego, że są ekscytujący, relaksujący, oferują wspaniałe efekty dźwiękowe i mają pewne elektryzujące funkcje. To powiedziawszy, nie mogliśmy przestać się zastanawiać — jakie błędy popełniają nawet najmądrzejsi hazardziści, których należy unikać? Cóż, zdecydowaliśmy się wyróżnić 7 najczęstszych błędów popełnianych przez graczy podczas obracania bębnami automatów online. Przeanalizujmy te przykłady i dowiedz się, jak ich unikać.

# 1 Nie czyta pliku pomocy gry

Prawdą jest, że automaty online są łatwe do odegrania. Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć depozyt i nacisnąć przycisk “spin”. Ale z powodu prostego procesu gry, niektórzy gracze nie będą nawet zawracać sobie głowy czytaniem zasad gry. Niestety może to prowadzić do pewnych nieporozumień dotyczących bonusów i jackpotów.

Przeczytaj ekran pomocy, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz tworzyć więcej wygrywających kombinacji.

Radzimy ci zawsze przeczytać ekran pomocy, aby dowiedzieć się, co musisz zrobić, aby utworzyć więcej wygrywających kombinacji lub trafić w dziesiątkę. Te zasady mogą również pomóc w aktywowaniu rund bonusowych. Zazwyczaj musisz zebrać co najmniej 3 symbole Scatter, ale aby być po bezpiecznej stronie, przeczytaj zasady i postępuj zgodnie z nimi.

# 2 Nieprzestrzeganie zasad i warunków dotyczących bonusów kasynowych online

Ok, problemem jest to, że zbyt wielu graczy nie przyjrzy się warunkom przed dokonaniem depozytu. Prawda jest taka, że większość kasyn online oferuje premie powitalne (lub premie za rejestrację) nowym graczom, a szkoda byłoby nie skorzystać z nich. Te bonusy zazwyczaj mają formę darmowej gotówki lub dodatkowych obrotów, w zależności od wielkości depozytu. Ten procent premii jest różny, ale najczęstszym przykładem jest bonus powitalny od 100% do 100 kredytów za pierwszy depozyt.

Zwróć uwagę na bonusy i ich wymagania dotyczące zakładów.

Jednak jest haczyk! Każda część premii pochodzi z określonym wymogiem obrotu. 20x kwota bonusu plus wymagania depozytowe są standardem branżowym. Jednak w zależności od kasyna możesz również znaleźć wyższe wymagania dotyczące zakładów. Ponadto upewnij się, czy Twój bonus powitalny jest wypłacalny. Staraj się unikać kasyn online, w których musisz spełnić wysokie wymagania dotyczące zakładów (30x lub więcej).

# 3 Overplaying the Slots

Każdy doświadczony gracz powinien wiedzieć, że ważne jest, aby wiedzieć, kiedy wyjść z gry. Gdy uda ci się trafić w dziesiątkę, nadszedł czas na przerwę. Zwykle, tuż po wielkich wygranych, zdarzają się straszne upadki. Właśnie dlatego po trafieniu w jackpota dobrym pomysłem byłoby odsunięcie się od laptopa, komputera stacjonarnego lub komórkowego i rezygnacja z grania w gry przez jakiś czas. Niezależnie od tego, czy wygrywasz, czy przegrywasz, staraj się zachować spokój i nie pozwól, aby emocje cię napędzały.

# 4 Granie w automaty partycypacyjne

Jeśli nie znasz terminów uczestnictwa, nie przejmuj się, zaraz wyjaśnimy jego znaczenie. Mianowicie, slot partycypacyjny to w zasadzie wydanie, w którym producent dostaje część wygranej z tej konkretnej maszyny. Na przykład tytuł progresywny, taki jak Wheel of Fortune, jest slotem partycypacyjnym. Bądź jednak ostrożny, eksperci twierdzą, że tego typu automaty płacą tylko 85% twoich pieniędzy.

Staraj się unikać miejsc uczestnictwa, które zazwyczaj zawierają tytuły oznaczone słynnym filmem lub programem telewizyjnym.

Ponadto, automaty z partycjami zwykle zawierają tytuły oznaczone słynnym filmem lub serialem telewizyjnym, ponieważ gry takie mają duże znaki graficzne i grafikę wysokiej jakości, a także bogate efekty dźwiękowe, dlatego ich wykonanie kosztuje więcej pieniędzy. Innymi słowy, kasyna lądowe i internetowe muszą płacić dodatkowe pieniądze za daną produkcję filmów, a wszystkie te koszty są praktycznie płacone przez graczy. Jeśli nie chcesz płacić za te dodatkowe pieniądze, poszukaj prostszych gier. Przez pewien okres czasu to naprawdę robi różnicę, więc staraj się zachować prostotę.

# 5 Brak badania RTP w slotach

Jak większość z was wie, RTP lub TRTP (teoretyczny powrót do gracza) jest praktycznie “procentem każdego zakładu, którego gracz może oczekiwać na dłuższą metę”. Pamiętaj, że “gracz” nie jest osobą fizyczną, to znaczy “wszyscy ludzie”, którzy grają w tę grę.

Zbadaj RTP online i wybierz te o wyższym procencie.

Niestety, większość automatów do gier online nie bada RTP, co prowadzi do grania w gry, które nie oferują bardzo dobrej okazji do wygrania. Co możesz zrobić, aby zwiększyć swój potencjał wygranej, to wybrać gry o RTP powyżej 95%. Dopiero po bardzo dużej liczbie rund – od tysięcy do milionów – każdy indywidualny gracz może spodziewać się wyników zgodnych z teoretycznym RTP.

# 6 Tylko grając duże progresywne jackpoty

Przyznajemy, że zawsze istnieje pokusa, aby grać w tę grę, która ma największą wygraną. Podczas grania w te gry pamiętaj, że pieniądze z jackpota pochodzą od graczy. Zamiast wybierać duże progresywne jackpoty, wybierz gry, które oferują maksymalnie 5000 kredytów, a nie 10 000, na przykład.

# 7 Ignorowanie zarządzania bankrollem

Wielu graczy zazwyczaj lekceważy fakt, że muszą wymyślić plan zarządzania bankrollem, zanim zaczną się kręcić. I w końcu są zaskoczeni, że ich pieniądze szybko znikają. Założenie własnego planu bankrolla nie powinno być trudne i wymaga tylko kilku chwil. Możesz na przykład podzielić swój bankroll według liczby dni, w które zamierzasz grać.

Spróbuj zarządzać swoim kapitałem, zapisując wygrane pieniądze.

Tak więc, gdy wygrywasz, odłóż pierwotny zakład na bok i dalej obracaj się z wygranymi pieniędzmi. Lub odwrotnie. Możesz grać tylko z oryginalnym zakładem i oszczędzać wygrane pieniądze. Jeśli przegrasz, przestań grać i pomyśl o innym sposobie bycia sobą.

Twoja opinia?

Czy masz jakieś przemyślenia i komentarze? Jeśli tak, dołącz do nas na naszym forum. Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć Twoją opinię!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie