Sponsoring Atletico Madrid od bwin

Sponsoring Atletico Madrid od bwin

Umowa rozszerza istniejące partnerstwo operatora z klubem, który ukończył drugie miejsce w La Liga i wygrał w tym sezonie Ligę Europy, do 2020 roku.

Umowa zostanie przedłużona

Komentując rozszerzenie szef marketingu bwin, Pablo Ferreira, powiedział: “”Stowarzyszenie bwin z Atlético Madryt jest w dobrym zdrowiu i dla nas priorytetem było zapewnienie ciągłości. Nie moglibyśmy wybrać lepszego czasu, aby ogłosić to odnowienie, teraz gdy świętujemy trzecią wygraną Ligę Europy dla zespołu, mamy nadzieję, że będziemy kontynuować rozwój i tworzyć historię z Atleti przez wiele lat.””

Umowa przedłuży początkową umowę o dodatkowe dwa lata i pozostanie bwin oficjalnym partnerem dla gier online i zakładów dla klubu. Dostaną ekskluzywne marki i możliwości reklamy na stadionie klubu. Bwin będzie także miał okazję zaoferować fanom ekskluzywnych ofert i doświadczeń.

W ramach nowej umowy Bwin będzie mógł cieszyć się ekspozycją marki na cyfrowe zasoby Atlético, kanały mediów społecznościowych i aplikacje mobilne.

Ponadto firma wprowadzi doświadczenia fanów, uzyska dostęp do graczy w kampaniach marketingowych, a także otrzyma reklamy obwodowe na stadionie Atanda Wanda Metropolitano podczas meczów La Liga i Copa del Rey. Bwin jest partnerem klubu od lutego 2017 roku. Atlético ukończył w tym sezonie drugie miejsce w La Liga i wygrał w drugim klubie europejskim UEFA, Uefa Europa League.

Pomysły na przyszłość

Bwin jest partnerem Atlético od lutego 2017 roku. W ramach nowego kontraktu firma skorzysta z ekspozycji w cyfrowych aktywach klubu, kanałach mediów społecznościowych i aplikacji mobilnej.

Bwin uruchomi także wyjątkowe doświadczenia dla fanów, uzyska dostęp do graczy w kampaniach marketingowych oraz otrzyma reklamy na perymetr na stadionie Atanda Wanda Metropolitano podczas meczów LaLiga i Copa del Rey.

Wszystko, co musisz wiedzieć o bwin

Bwin – znany jako betandwin od założenia do 2006 roku – rozpoczął funkcjonować z 12 pracownikami w 1997 roku. Firma uruchomiła swoją pierwszą witrynę hazardową online zaledwie rok po założeniu firmy, koncentrując się na rosnącym rynku zakładów sportowych. Jednym z najważniejszych wydarzeń w historii firmy było wprowadzenie na rynek swojego produktu na żywo, opracowanego w domu, umożliwiającego graczom obstawianie zakładów na wydarzenia sportowe, podczas gdy rzeczywiste wydarzenie odbywa się. Pierwsza oferta publiczna firmy na austriackiej giełdzie odbyła się w marcu 2000 r. W czerwcu 2001 r. Betandwin nabył Simon Bold (Gibraltar), który obecnie jest znany jako bwin International Ltd., zasadniczo przenosząc swoją działalność na Gibraltar. Przeprowadzono posunięcie, aby śledzić niektórych największych konkurentów firmy na brytyjskim terytorium zamorskim.

W sierpniu 2006 betandwin wprowadził na rynek nową markę bwin. Stało się tak po tym, jak okazało się, że marka betandwin, opisana jako „opisowa, wysokiej jakości i funkcjonalna”, nie pasowała już do szerokiego asortymentu oferowanych przez firmę rozrywek, w tym zakładów sportowych, pokera, gier miękkich i gry kasynowe online. W 2007 roku bwin zaczął oferować transmisje na żywo najważniejszych wydarzeń sportowych. We wrześniu 2009 r. Bwin ogłosił przejęcie włoskiego operatora pokerowego Gioco Digitale, oznaczającego wejście firmy na włoski rynek gier hazardowych online.

Sponsorowany przez Bwin był gigant futbolowy Real Madryt z lat 2007-2013, a także partner premium FC Bayern Monachium. W październiku 2010 bwin ogłosił sponsoring na nadchodzące trzy sezony piłkarskie, w których będą oni sponsorem tytularnym Pucharu Portugalii – w przyszłości o nazwie “”bwin Cup””.

Firma miała do czynienia z pewną opozycją w Europie w zakresie sponsorowania sportu, w szczególności piłki nożnej. W 2006 r. Brema zabroniła swojej najlepszej drużynie piłkarskiej, Sportverein Werder Bremen, noszenia logo bwin na koszulkach.

Bonusy w kasynie Bwin
Wspomniano w tym artykule
3.66 / 5
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55