1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Slota na czas Bożego Narodzenia
slota-na-czas-bozego-narodzenia

Slota na czas Bożego Narodzenia

Santa vs Rudolf to gra automatowa z 20 liniami, grająca na 5 bębnach i 3 rzędach, o RTP równej 96,35%, która jest automatem od średniej do wysokiej.

Santa vs Rudolf ma dwa kuszące prezenty Świętego Mikołaja i funkcje bonusowe Rudolf Spins i jest pełen Re-Spinów, zastępstw Free Spins Wild i Walking Wilds, dzięki czemu niesamowicie ekscytująca gra rozjaśni święta. Według materiałów prasowych dostarczonych przez NetEnt.

Na pierwszy rzut oka Santa vs Rudolf wydaje się być całkiem przyzwoitym automatem do gry i z pewnością pomaga wprowadzić się w świąteczny sezon, więc zdecydowanie warto go zakręcić. Dostępne dla wszystkich kasyn akredytowanych przez Casinomeister, które przenoszą zawartość gry z NetEnt.

Mówiąc o swoim wydaniu, Bryan Upton, dyrektor ds. Gier w NetEnt, powiedział: “Santa vs Rudolf kontynuuje ogromny sukces i śmiech Jingle Spin oraz wesołe uzupełnienie naszego portfolio sezonowego, które doskonale oddaje radość i radość z tych wakacji pora roku.”

“Święty kontra Rudolf kontynuuje humorystyczny trend z głupimi wygłupami naszych dwóch ulubionych bohaterów wakacyjnych walczących o sezonową supremację. Trudno się oprzeć tej narracji nawet wśród scrooges w naszej bazie graczy! Wesołych Świąt!”

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie