1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Slota na czas Bożego Narodzenia
slota-na-czas-bozego-narodzenia

Slota na czas Bożego Narodzenia

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Santa vs Rudolf to gra automatowa z 20 liniami, grająca na 5 bębnach i 3 rzędach, o RTP równej 96,35%, która jest automatem od średniej do wysokiej.

Santa vs Rudolf ma dwa kuszące prezenty Świętego Mikołaja i funkcje bonusowe Rudolf Spins i jest pełen Re-Spinów, zastępstw Free Spins Wild i Walking Wilds, dzięki czemu niesamowicie ekscytująca gra rozjaśni święta. Według materiałów prasowych dostarczonych przez NetEnt.

Na pierwszy rzut oka Santa vs Rudolf wydaje się być całkiem przyzwoitym automatem do gry i z pewnością pomaga wprowadzić się w świąteczny sezon, więc zdecydowanie warto go zakręcić. Dostępne dla wszystkich kasyn akredytowanych przez Casinomeister, które przenoszą zawartość gry z NetEnt.

Mówiąc o swoim wydaniu, Bryan Upton, dyrektor ds. Gier w NetEnt, powiedział: “Santa vs Rudolf kontynuuje ogromny sukces i śmiech Jingle Spin oraz wesołe uzupełnienie naszego portfolio sezonowego, które doskonale oddaje radość i radość z tych wakacji pora roku.”

“Święty kontra Rudolf kontynuuje humorystyczny trend z głupimi wygłupami naszych dwóch ulubionych bohaterów wakacyjnych walczących o sezonową supremację. Trudno się oprzeć tej narracji nawet wśród scrooges w naszej bazie graczy! Wesołych Świąt!”

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.