1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Racing Lovers – nowy slot dla zachwyconych wyścigami
yggdrasil-stuns-z-nowym-racing-lovers-slot

Racing Lovers – nowy slot dla zachwyconych wyścigami

Racing Lovers zaprasza graczy na wycieczkę na wirtualny tor wyścigów konnych i oferuje szereg specjalnych funkcji automatów. Gra jest jednym z niewielu automatów o tematyce związanej z konkretnym sportem, które zostały wypuszczone z szeregów dewelopera i oferuje 5 rolek i 20 linii wypłat, a także procentowy zwrot z gracza (RTP) dla danego trybu.

Zespół projektantów dołożył wszelkich starań, aby stworzyć prawdziwy styl wyścigów konnych i całkiem skutecznie. Aby to osiągnąć, zastosowano różne sztuczki wizualne, a efektem jest oszałamiająca prezentacja wizualna. Szpule są prawie przezroczyste, ale jednocześnie wypełnione jasnymi i żywymi kolorami symbolami. To tworzy wyraźny efekt wizualny i jest w istocie tym, co ożywia całość.

Symbole i charakterystyki specjalne

Symbole składają się z 4 koni i dżokejów stanowiących symbole specjalne oraz 4 symboli kart do gry reprezentujących standardowe symbole o niższej cenie. Gracze bardzo lubią wybierać poziom ryzyka, na który chcą się zaangażować, a miłośnicy wyścigów zaspokajają tę konkretną potrzebę.

Do gry zostały włączone dwa tryby gry, mianowicie standardowy i Golden Bet. Tryb Złotego Zakładu pozwala graczom postawić nieco wyższy zakład na obrót, a podczas darmowych obrotów automatu, przedstawia graczowi dodatkowe modyfikatory. Dodaje to dodatkowy element ekscytacji podczas standardowej sesji gry, ponieważ zwiększenie wartości zakładu znacznie zwiększa premie i ogólne wygrane.

Wejście w tryb złotego zakładu

Aby uruchomić rundę bonusową darmowych obrotów, należy wylądować co najmniej trzy symbole rozproszone. W przypadku, gdy tryb Złoty zakład został wcześniej aktywowany, dodatkowe typy i zakłady oraz bonusy zostaną aktywowane wraz z darmowymi spinami.

Cały motyw i styl gry został stworzony i opracowany w taki sposób, że przemawia nie tylko do zamiłowania do automatów, ale także oferuje ekscytującą sesję gry tym, którzy lubią spędzać dzień na wyścigach. Miłośnicy zakładów sportowych bez wątpienia przekonają się, że Racing Lovers dociera aż do domu.

Gra jest już dostępna i można w nią zagrać we wszystkich kasynach online i mobilnych Yggdrasil Gaming.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie