1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. O czym jest gra Moon Princess
juz-wkrotce-play-n-gos-marki-nowe-video-slot-ksiezyc-ksiezniczka

O czym jest gra Moon Princess

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Gra jest oparta na japońskiej serii anime Sailor Moon, która niedawno obchodziła 25-lecie istnienia. Gra jest rozgrywana na siatce 5 na 5, ma 20 linii wygrywających i jest kompatybilna z komputerem, tabletem i smartfonem. Podobnie jak większość automatów do gry, wygrywasz, zdobywając 3 podobne symbole z rzędu – poziomo, pionowo lub ukośnie. Po trafieniu w zwycięski rząd, rząd zniknie, a puste pozostawione miejsce zostanie wypełnione kolejnymi pozostałymi symbolami, które następnie tworzą nowe możliwości wygrywania/ wygrywające rzędy. Mnożnik rośnie po każdym zwycięskim rzędzie (do 20x), a tura ostatecznie się kończy, gdy nie ma już zwycięskich kombinacji na siatce.

Losowa funkcja premii

Jako funkcja bonusowa – uruchamiana losowo w nie wygrywającym spinie – masz do dyspozycji 3 księżniczki, każda z własną unikalną umiejętnością. Pomagają ci one wyczyścić siatkę w miarę możliwości, gdy nie ma już wygranych rzędów po początkowym obrocie. Księżniczka miłości przekształca 1 zestaw symboli w inny symbol, gwiazda księżniczka dodaje 1 lub 2 symbole (symbol księżyca), a księżniczka burzy usuwa 2 zestawy symboli.

Funkcja darmowych spinów

Ostatnia, ale nie najmniej ważna jest funkcja bonusu darmowych spinów. Darmowe rundy spinów można aktywować na dwa różne sposoby:

  1. Licznik trójki księżniczek w lewym dolnym rogu ekranu: ten licznik wypełni każdy z 3 segmentów każdym trafionym rzędem księżniczki. Kiedy jest pełny, nagradzany jest darmowy spin.
  2. Czyszczenie całej siatki: gdy to nastąpi, prezentowana jest opcja 3 wyborów, w tym Miłość – 4 darmowe spiny, Gwiazda – 5 darmowych spinów i Burza – 8 darmowych spinów. Co więcej, mnożnik nie jest resetowany między rundami gry i może wzrosnąć maksymalnie do 20x!

Ostatecznym wnioskiem jest stwierdzenie, że Play ’n Go spełnił swoje standardy i stworzył głęboką, kolorową i szybką maszynę do gry. Wydanie Moon Princess zaplanowano na 27 lipca!

UPDATE: Moon Princess od Play ‘n Go jest już dostępny! Zagraj na tym kolorowym i bogatym w funkcje automacie w Insta Casino już teraz!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.