1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. O czym jest gra Moon Princess
juz-wkrotce-play-n-gos-marki-nowe-video-slot-ksiezyc-ksiezniczka

O czym jest gra Moon Princess

Gra jest oparta na japońskiej serii anime Sailor Moon, która niedawno obchodziła 25-lecie istnienia. Gra jest rozgrywana na siatce 5 na 5, ma 20 linii wygrywających i jest kompatybilna z komputerem, tabletem i smartfonem. Podobnie jak większość automatów do gry, wygrywasz, zdobywając 3 podobne symbole z rzędu – poziomo, pionowo lub ukośnie. Po trafieniu w zwycięski rząd, rząd zniknie, a puste pozostawione miejsce zostanie wypełnione kolejnymi pozostałymi symbolami, które następnie tworzą nowe możliwości wygrywania/ wygrywające rzędy. Mnożnik rośnie po każdym zwycięskim rzędzie (do 20x), a tura ostatecznie się kończy, gdy nie ma już zwycięskich kombinacji na siatce.

Losowa funkcja premii

Jako funkcja bonusowa – uruchamiana losowo w nie wygrywającym spinie – masz do dyspozycji 3 księżniczki, każda z własną unikalną umiejętnością. Pomagają ci one wyczyścić siatkę w miarę możliwości, gdy nie ma już wygranych rzędów po początkowym obrocie. Księżniczka miłości przekształca 1 zestaw symboli w inny symbol, gwiazda księżniczka dodaje 1 lub 2 symbole (symbol księżyca), a księżniczka burzy usuwa 2 zestawy symboli.

Funkcja darmowych spinów

Ostatnia, ale nie najmniej ważna jest funkcja bonusu darmowych spinów. Darmowe rundy spinów można aktywować na dwa różne sposoby:

  1. Licznik trójki księżniczek w lewym dolnym rogu ekranu: ten licznik wypełni każdy z 3 segmentów każdym trafionym rzędem księżniczki. Kiedy jest pełny, nagradzany jest darmowy spin.
  2. Czyszczenie całej siatki: gdy to nastąpi, prezentowana jest opcja 3 wyborów, w tym Miłość – 4 darmowe spiny, Gwiazda – 5 darmowych spinów i Burza – 8 darmowych spinów. Co więcej, mnożnik nie jest resetowany między rundami gry i może wzrosnąć maksymalnie do 20x!

Ostatecznym wnioskiem jest stwierdzenie, że Play ’n Go spełnił swoje standardy i stworzył głęboką, kolorową i szybką maszynę do gry. Wydanie Moon Princess zaplanowano na 27 lipca!

UPDATE: Moon Princess od Play ‘n Go jest już dostępny! Zagraj na tym kolorowym i bogatym w funkcje automacie w Insta Casino już teraz!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie