1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nowy wymiar Starożytnego Egiptu w grze slotowej
nowy-wymiar-starozytnego-egiptu-w-grze-slotowej

Nowy wymiar Starożytnego Egiptu w grze slotowej

Sloty na temat Starożytnego Egiptu. Albo nienawidzisz ich, bo to jest absolutnie wszędzie tam, gdzie odwracasz się, albo jesteś tak tkwi w ukrytym bóstwa, że raczej nie będzie w stanie trzymać się jakiegokolwiek innego tematu bardzo długo, zanim wrócić do całej magii, którą może zaoferować starożytna cywilizacja. W każdym razie, można dać szansę nowemu slotu od Netent – Mercy of the Gods, zanim całkowicie odrzucić ideę, że coś nowego nie może wyjść z ziemi mistycznych piramid. Jeszcze przed tym, jak nowy slot został wydany, deweloper powiedział dość dużo o tym, co miało się wydarzyć. Gra będzie zawierać 5×3 siatki i ma 20 linii wypłat. To było jak zwykle w rzeczach od NetEnt do tego momentu. Jak i fakt, że RTP został potwierdzony nie za niechlujnym 96,64%, że dobrze, jak idą współczynniki wygranej/przegranej w domu/gracza.

Ale poczekaj, jest więcej

W nowej grze też powinny być bezpłatne obroty rundy bonusowej, pokazał teaser gry , z 3 symbole scatter w dowolnym miejscu na bębnach, budujących urok. To właśnie w tym momencie NetEnt” podniósł grę”, że tak powiem, bo miłosierdzie Bogów będzie mieć bardzo specjalny rozszerzenie Wild, który pojawi się w rundzie, rozszerzony, aby pokryć pasmo od przedniego do tylnego końca. I jakby tego było mało, rozszerzające się Wild Magic mogło pojawić się w trakcie podstawowej gry. Lądowanie dzikiego symbolu na istniejący symbol wild na każdym bębnie uzyskuje się najlepszą podwójny akt. Wadą jest to, że przedpremierowy przegląd gry, przypomniał czytelnikowi o innym znanym miejscu, a mianowicie Divine Fortune. Dyrektor NetEnt Games, Brian Upton, później zachowywał się tak, jakby wszystko to było celowo, oczywiście, po tym, jak okazało się, że Penny spadł, a doświadczonych naskoczyłam. Upton próbował wbić wahadło, mówiąc, że deweloper nadzieję odtworzyć bardzo udane mechanizmy Boskiej powodzenia, w tym przypadku sukces był względnej pomysłem.

Gotowy zakręcić?

W ogóle, automat dobrze jest porównywany od pierwszopoczątkowej informacji. I trzeba powiedzieć, że fani the Ways of Isis i jego wesołej grupy pobożnych przyjaciół, z całą pewnością nie spróbują wyjść z ich gier otworów w najbliższym czasie.

Rzeczywiście, w końcu nie w tym czy jest pomyślny rozwój slotów?

To jest twój szczęśliwy dzień? Zagraj w najlepsze sloty online i dowiedz się!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie