1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nowy slot od Wazdan – Double Tigers
Nowy slot od Wazdan - Double Tigers

Nowy slot od Wazdan - Double Tigers

Gra ma trzy-rzędowy układ z 8 liniami wygrywającymi i szeroką gamą funkcji w ofercie. Double Tigers jest wypełniony wyjątkowymi funkcjami, które obejmują pierwszy w historii poziom zmienności, tryb oszczędzania energii, tryb podwójnego ekranu i unikatowe funkcje gry. Odbywający się w Makau Globalny Gaming Expo Asia (G2E Asia) jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w tym roku, z 95% azjatyckich operatorów kasyn obecnych na weneckim Makao.

Znajomy motyw z niespodzianką

Twórca gier hazardowych Wazdan ujawnił nowy automat wideo “Double Tigers”, który został wyprodukowany z myślą o azjatyckim rynku zakładów. Double Tigers to slot z 5 bębnami, który został ujawniony w tym tygodniu podczas G2E Asia w Makau. Slot ma styl Yin i Yang, podkreślając równowagę dzikości tygrysów w świątyni. Gra posiada tryb oszczędzania energii, tryb podwójnego ekranu i funkcję hazardu. Gra będzie oferowana wyłącznie w Azji i będzie można zagrać za pomocą komputera i urządzeń mobilnych.

Komentując grę Szef Sprzedaży Wazdan, Andrzej Hyla, powiedział:

Nasza nowa gra Double Tigers jest jedną z naszych najbardziej eleganckich gier w historii i wyprodukowaliśmy ją tylko na rynek azjatycki. Naszą filozofią polega na dodaniu czegoś nowego i unikalnego, wierzymy w to, że gra wygląda i brzmi absolutnie fantastycznie i ma stać się jedną z największych gier roku. Cieszymy się z tego, że gramy w całym regionie i czekamy na rozmowę na G2E Asia z operatorami, którzy szukają najlepszych gier hazardowych.

Hyla zwrócił uwagę, że filozofią Wazdana było dodanie czegoś nowego i unikalnego do wszystkich swoich automatów, i dodał, że dzięki fantastycznemu wyglądowi i dźwiękom nowa wersja ma stać się jedną z najważniejszych gier roku.

Podkreślił, że firma była podekscytowana widząc, że gra jest popularna w całym regionie i stwierdził, że nie może się doczekać rozmowy ze wszystkimi operatorami, którzy szukają najlepszych automatów w branży.

Double Tigers – o co tam chodzi?

Double Tigers jest wypełniony wyjątkowymi funkcjami, które obejmują pierwszy w historii poziom zmienności, tryb oszczędzania energii, tryb podwójnego ekranu i unikatowe funkcje gry. Ale to nie wszystko, odkąd koło bonusowe – aktywowane rykiem tygrysów – może dodatkowo nagrodzić szczęśliwych graczy i miłośników hazardu.

Odbywający się w Makau Globalny Gaming Expo Asia (G2E Asia) jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w tym roku, z 95% azjatyckich operatorów kasyn obecnych na weneckim Makao. Pionier technologii Wazdan wprowadził na rynek najnowszą grę slotową Double Tigers wyłącznie na rynek azjatycki podczas G2E Asia.

Azjatycka gra inspirowana żywiołami ognia i wody reprezentowanymi przez dwa groźne tygrysy rozgrywa się w odosobnionej górskiej świątyni, gdzie ogień i woda wirują niczym symbol Yin-Yang na ścianie świątyni, a tygrysy ryczą, aby odblokować dodatkowe koło. Warto powiedzieć, że ogień i woda to dwa z pięciu głównych elementów taoistycznych.

Double Tigers jest wyposażony w innowacyjną technologię firmy Wazdan: zestaw wyjątkowych, zastrzeżonych rozwiązań, które obejmują pierwszą na świecie Volatility Levels, tryb oszczędzania energii, tryb podwójnego ekranu i wyjątkową funkcję Gamble. Gracze mają 3 bębny, 8 linii wygrywających i nieograniczone zwycięskie serie oraz koło bonusowe, które może nagradzać graczy.

Wazdan — informacja ogólna

Wszystkie automaty Wazdan są ładnie wykonane. Grafika, dźwięk i rozgrywka — wszystkie mają dobre oceny. Większość gier to standardowe pięciobębnowe gry z rundami bonusowymi i pulą progresywną. Wazdan ma kilka gier w pokera wideo, a żadna z nich nie jest zwykłą grą. Oto ich lista:

  • American Poker Gold
  • Joker Poker
  • American Poker V
  • Turbo Poker
  • Magic Poker
  • Three Cards

Wazdan Holding Limited z siedzibą na Cyprze wykorzystał lata doświadczeń w projektowaniu i tworzeniu gier, aby dostarczyć 56 gier kasynowych Flash, zoptymalizowanych pod kątem platform internetowych i mobilnych. Wraz z wyborem klasycznych i wideo automatów, gier stołowych, odmian pokera wideo i gier specjalnych, dostawca oprogramowania oferuje modułowe rozwiązania backendowe dla branży iGaming. Cała akcja rozgrywa się na przyzwoitej platformie internetowej Wazdan, dzięki czemu można przewidzieć elegancki i dopracowany występ gry w najlepszych kasynach!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie