1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nowy slot 9 Masks on fire
nowy-slot-9-masks-on-fire

Nowy slot 9 Masks on fire

Skwierczący nowy automat online został opracowany wyłącznie dla giganta gier kasynowych przez Gameburger Studios; najnowszy dodatek do rodziny niezależnych twórców niezależnego studia Microgaming. Debiutancka premiera Gameburger była niczym innym jak Break da Bank Again Respin, która z pewnością będzie trudna do zdobycia pod względem jakości i popularności. Ale sądząc po tym, co widzieliśmy do tej pory, 9 Masks of Fire wkrótce zapewni Break da Bank Again Respin automat na poważnie!

Funkcje Red Hot Bonus

9 Masks of Fire oferuje ekscytującą gamę specjalnych bonusów i możliwości wygrania. Popularnym dodatkiem jest funkcja Mask Pays. Funkcja nagradza graczy zimną, twardą gotówką, gdy tylko trzy lub więcej symboli maski wyląduje na rolkach.

Plemienne bicie postępujące i nasilające się zarówno z prędkością, jak i dźwiękiem, gdy maski wciąż spadają na bębny, zamienia prostą grę premiową w prawdziwie antycypacyjny romans. Ostateczny rozmiar przyznanego mnożnika zakładu zależy od liczby wylądowanych masek. Celem jest wygranie zwycięskiej serii 9 masek na rolkach. Zrób to, a 2000-krotny mnożnik zakładu jest Twój do wzięcia.

Akcja nasila się, gdy trzy lub więcej symboli tarczy rozproszenia wyląduje gdziekolwiek na siatce 5 × 3. W zależności od liczby tarcz, które wywołały rundę darmowych obrotów, można nagrodzić do 30 darmowych obrotów. Jeszcze lepszy jest fakt, że po uruchomieniu darmowych obrotów specjalne kółko bonusowe jest opuszczane na bębny, a do każdej ostatniej wygranej i przez cały czas trwania darmowych obrotów stosuje się mnożnik 3x.

Parny motyw

W międzyczasie James Buchanan pogratulował zespołowi Gameburger Studios rezultatu i owocu ich pracy. Dyrektor ds. Globalnych operacji Microgaming opisał nowy automat jako świetną zabawę i doskonale zaprojektowany zgodnie z określoną kulturą afrykańską.

Buchanan powiedział, że automat jest naprawdę wciągający, a elementy i symbolika występujące w grze naprawdę oddają samą istotę afrykańskiego plemiennego bębna. Buchanan powiedział, że chociaż 9 Masks of Fire to tylko drugi automat Gameburgera, zdecydowanie trudno będzie go przewyższyć pod względem przyszłych wydań.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie