1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nowy przygodowy slot Aldo’s Journey
nowy-przygodowy-slot-aldos-journey

Nowy przygodowy slot Aldo’s Journey

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Nowy automat Yggdrasil 5 × 5, 65-liniowy zaprasza graczy do dołączenia do bezczelnego podróżnego kupca Aldo w jego podróży po czterech miastach i kulturach oraz jego poszukiwaniu bogactwa. Każda z destynacji Aldo ukrywa swoje własne skarby i oferuje miłośnikom automatów do gry szansę znalezienia atrakcyjnych mnożników i wielu funkcji.

Aldo działa jak Dzika podróż, która przeskakuje w dowolnym kierunku wzdłuż rolek za każdym razem. Kiedy wyląduje na środku siatki 5 × 5, Wild Times! funkcja jest uruchomiona. Pozwala Aldo przynieść jeszcze więcej losowych symboli dziczy i mnożników przy bieżących wygranych.

Gdy Aldo zostaje zabrany do kraju z 3 symbolami darmowych obrotów, jego towarzysze gracza otrzymują paszport do funkcji darmowych obrotów w mieście. Podróżujący kupiec zabiera graczy z całego świata, od Włoch po Chiny i od Persji po Mongolię, w dzikiej wyprawie po złoto i wielkie wygrane. Każdy kraj odwiedzany z funkcją City Free Spins ma swoje zalety i zapewnia graczom szansę na znalezienie wyższych mnożników, usuwania symboli, losowych lepkich symboli dzikich i losowych linii dzikich.

Podróż z darmowymi spinami

Kiedy Aldo uderza w środek bębnów za pomocą 3 symboli Free Spins, odblokowuje funkcję Journey Free Spins, aby rozpocząć prawdziwą przygodę. Gracze są przenoszeni na całym świecie w siedmiu obrotach, ponieważ ekscytująca funkcja łączy wszystkie cztery darmowe obroty miasta i łączy wszystkie ich zalety. Powoduje to ekscytujące kombinacje bonusów, które mogą sprawić, że Podróż Aldo będzie podróżą życia nie tylko dla bezczelnego kupca, ale także dla tych, którzy mu towarzyszą.

Komentując ich najnowsze wydanie, właściciel produktu Yggdrasil, Slots Natalya Ovchinnikova powiedziała, że „nie mogą się doczekać, aż zabiorą fanów Yggdrasil w tę pełną zabawy podróż dookoła świata”. Zauważyła również, że Aldo’s Journey ma fantastyczną grafikę i mnóstwo funkcji, które stworzyć zabawny i wciągający tytuł automatu online.

Aldo’s Journey obsługuje wiele języków i można w nią grać zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym.

W tym tygodniu premiera Aldo’s Journey była następstwem ostatniego dodatku Yggdrasil do serii blackjacka – John Carew Blackjack. W tytule występuje norweska gwiazda futbolu John Carew jako wirtualny dealer i został opracowany specjalnie dla operatora kasyna online ComeOn z siedzibą w krajach nordyckich.

Gracze mają do dyspozycji pełen akcji tryb dla wielu graczy, który pozwala maksymalnie trzem graczom usiąść przy jednym stole, zapewniając „prawdziwie interaktywne, wspólne korzystanie z kasyna”. Gra łączy najlepsze aspekty gry na żywo i kasyna RNG oraz wykorzystuje technologię przechwytywania ruchu do modeluj każdy ruch dealera i wysokiej jakości grafikę 3D.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.