1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nowy automat od Greentube
nowy-automat-od-greentube

Nowy automat od Greentube

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Greentube przedstawił nową wersję popularnego slotu. Oznacza to, że Book of Ra Deluxe 10 mogą cieszyć się gracze, którzy często odwiedzają kasyna online, które przenoszą zawartość gry z Greentube.

Z komunikatu prasowego wydanego przez Greentube w tym tygodniu w poniedziałek 25 listopada: “Seria Book of Ra ™ kontynuuje przenoszenie doświadczenia w automatach do gry na nowe, ekscytujące poziomy od czasu pierwszej edycji”.

“Teraz Greentube podniósł poprzeczkę jeszcze bardziej dzięki wydaniu Book of Ra ™ deluxe 10, zabierając graczy w kolejną niespotykaną przygodę w tajemniczych piramidach z dzielnym odkrywcą automatu”.

“Nowy dodatek do tej serii jest większy i odważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, z dwukrotnie większą liczbą rolek, aby podwoić współczynnik podniecenia.”

Book of Ra Deluxe 10 z 10 bębnami i 100 liniami wygrywającymi ze zgłoszonym RTP na poziomie 95,02% bez wątpienia przypadnie do gustu fanom tej konkretnej egipskiej serii automatów. Book of Ra Deluxe 10 to automat na gry o średnim wariancie, na pewno warto spróbować, zwłaszcza jeśli lubisz gry na automatach Novomatic.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.