1. Strona główna
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Nowy automat do gier Scruffy Duck od NetEnt
nowe-wideo-slot-przez-netent-scruffy-duck

Nowy automat do gier Scruffy Duck od NetEnt

 

Usługodawca trzyma się zapomnianych opowieści i zdecydowanie chce przywrócić je do życia. Automat do gier Scruffy Duck – nowa gra od znanego na całym świecie dostawcy NetEnt. O co chodzi z tym slotem?

Scruffy Duck od NetEnt – recenzja na automat do gier hazardowych

Przygotuj się na falę zabawy i radości z ekscytującymi i potężnymi funkcjami zarówno w grze zwykłej, jak i w wersji demonstracyjnej. Ta gra to świetna okazja, aby się zrelaksować, a Twoja wygrana z pewnością Ci zaimponuje.

Z 25 ustalonymi liniami wygrywającymi, graczy nie będą musieli się martwić o błahostki ze skomplikowanymi opcjami zakładów. W rzeczywistości jedyną rzeczą, którą gracze mogą przełączać, jest wielkość wartości monety i poziom zakładu, oferujący zakres zakładów od minimum 0.25 do maksymalnie 250 kredytów.

Informacja ogólna:

 • Typ bębna: Spinning Reels
 • Betlines: 25
 • Bębny: 5
 • Poziomy zakładów: od 1 do 10
 • Wartości monety: 0,01 – 0,02 – 0,05 – 0,1 – 0,2 – 0,5 – 1 EUR
 • Minimalny możliwy zakład: 0,25 EUR
 • Maksymalny możliwy zakład: 250 EUR
 • Maksymalna możliwa wygrana: 4000 EUR lub 4000 monet na jednej linii zakładu

Funkcje automatu do gier Scruffy Duck

Scruffy Duck to 5-bębnowy, 3-rzędowy automat wideo o 25 liniach. Są symbole Wild i Scatter. Scatter oferuje darmowe spiny — fantastyczna okazja! Automat do gier Scruffy Duck ma wersję mobilną, czyli możesz grać gdziekolwiek i kiedykolwiek przez komórkę. Możesz również najpierw spróbować zagrać w wersję demonstracyjną, aby upewnić się, że chcesz grać na prawdziwe pieniądze. Obu wersję są jednakowe, tylko że w wersji demonstracyjnej nie da się wygrać kasę. No, niestety.

Najbardziej urzekającą częścią automatu jest gra premiowa Darmowe Spiny (Free Spins). Darmowe spiny są aktywowane, gdy 3 symbole Scatter lądują w dowolnym miejscu na bębnach 3, 4 i 5. Istnieje pięć różnych funkcji, które gracze mogą aktywować losowo, wybierając dowolną z kaczek podczas rundy darmowych spinów.

Są dostępne takie funkcje:

 1. Mnożnik
 2. Funkcja usuwania symboli
 3. Colossal Wild
 4. Losowe Wilds
 5. Double Feature

Funkcja Mnożnik oferuje 15 darmowych spinów, a wszystkie wygrane zostanie automatycznie pomnożone przez 3.

Kombinacje i wypłaty

 • Cztery kaczki, jedna bardziej kolorowa niż druga, budują kombinacje od 10 do 400 monet.
 • Symbol Free Spins spada na ostatnie trzy bębny i aktywuje spin nagród.
 • Dzikie kaczątko może spaść na dowolną szpulę i pomyślnie ukończyć tę kombinację.
 • Tworzenie wygranych do wystąpienia tylko w pierwszej kolumnie i tych samych symboli na linii powinno wynosić od trzech do pięciu.

Interfejs automatu do gier Scruffy Duck od NetEnt

Niebieska powierzchnia stawu, kręgi, które rozchodzą się wzdłuż wody, trzciny i żaby siedzące na liliach wodnych, wyglądają tak malowniczo, że naprawdę chcesz być w środku wydarzeń. I masz taką szansę! Rozpocznij obracanie bębnów i pod wesołą muzyką, stawiaj zakłady od 0.25 do 250 monet w Scruffy Duck od NetEnt.

Przed rozpoczęciem darmowych spinów znajdziesz fascynujący i zapierający dech w piersiach widok. Wygląda to tak realnie, mamy nadzieję, że to oszacujesz! Kaczki chowają się pod wodą, pozostawiając tylko ogony na powierzchni i musisz wybrać jedną z nich. Och, to takie zabawne, chyba nie? W ten sposób odbędzie się wybór nagród. Za pomocą przycisków na panelu sterowania można kontrolować wielkość zakładów, monitorować bieżące saldo i rozpocząć automatyczną grę.

Zanurz się w kilku wielkich zwycięstwach w tym funkcjonalnym automacie z oprogramowaniem NetEnt. Scruffy Duck może nie być najniebezpieczniejszym automatem do gry online – wszystko odbywa się w lokalnym stawie, ale z pewnością zachwyci się wieloma bonusowymi elementami, oferując darmowe spiny z rozwijającymi się dzikimi zwierzętami i wiele innych ciekawych funkcji.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie