1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nowe wydanie Book of Ra
zwiedzanie-starozytnego-egiptu-w-book-of-ra-deluxe-online-slots

Nowe wydanie Book of Ra

Aneta Fryderyka Marszałek

Polityka użytkowania treści

Ja, Aneta Frideric, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej pisemnej recenzji wyłącznie na stronie DOBRAMINE.COM

Novoline stworzyła wizualnie przyjemną grę z tym tytułem; masz piramidy na górze i całe mnóstwo postaci na bębnach.

Znajdziesz mumie, święte księgi (z tytułu Księgi Ra), skarabeusze, a nawet hieroglify. Cóż, naprawdę to są angielskie litery – A, K, Q i J dla Ace, King, Queen i Jack, ale zostały one zaprojektowane tak, aby pasowały do tematu. Znajdziesz nawet postać typu Indiana Jones. Efekty dźwiękowe też są zabawne i dobrze się układają. Dostajesz tę epicką muzykę w stylu filmowym z małą chorałową „haa”, która często pojawia się, by urozmaicić klasyczne kliknięcia i szumy w automatach.

Rozgrywka i darmowe gry

Jeśli chodzi o rozgrywkę, masz 5 bębnów i 10 linii wygrywających. Linie wypłat są oznaczone wzdłuż boków bębnów, aby ułatwić ich przeglądanie – idealne, jeśli jesteś nowy w grze lub jeśli chcesz odświeżyć swoją wiedzę. Przy okazji, 10 linii wygrywających jest o jeden więcej niż w poprzedniej grze i jest jedną z funkcji, które czynią ten Deluxe.

Dobra zabawa w tej grze na automacie polega na tym, że za każdym razem, gdy lądujesz na linii wypłat, możesz ją wziąć lub uprawiać hazard. Jeśli wybierzesz hazard, okaże się, że ekran nagle się zmienia. Widzisz, jak patrzysz na oko starożytnego Egipcjanina z tyłu karty do gry. Szybko miga i musisz zgadywać czarny lub czerwony, co jest swego rodzaju zachwytem!

Wyzwalanie darmowych gier następuje wtedy, gdy akcja naprawdę się rozwija. Symbol Landing Book of Ra jest kluczem do wielkich wygranych tutaj. Zmienność jest średnio wysoka w tej grze na automatach, więc miej to na uwadze, grając w automaty na prawdziwe pieniądze.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.