1. Strona główna
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Nowe statystyki i subtelne zmiany
ciekawe-nowe-statystyki-hazardu-wydany-przez-ukgc

Nowe statystyki i subtelne zmiany

Gry hazardowe online i w ogóle cała branża zmieniają się każdego dnia. Nowe kasyna online pojawiają się regularnie, a dostawcy oprogramowania pracują dzień i noc, tworząc gry kasynowe, które uwielbiają gracze.

Nie tylko regulacje ciągle się zmieniają, aby zachęcać do lepszych nawyków hazardowych, ale same kasyna i dostawcy oprogramowania ciężko pracują nad znalezieniem nowych sposobów na umożliwienie gry, jednocześnie grając bezpiecznie.

To trudny proces równoważący i taki, na który organizacje takie jak brytyjska Komisja ds. Gier Hazardowych (UKGC) koncentrują się w dużym stopniu.

W najnowszym badaniu graczy w Anglii, Szkocji i Walii odkryto wiele interesujących danych dotyczących zawartości bezpiecznych i problematycznych praktyk hazardowych.

Zrobione z kwartalnych ankiet telefonicznych i internetowych, a także z ankiet zdrowotnych, ankiet dotyczących hazardu problemowego z kilku innych źródeł, UKGC opublikował pewne dość solidne informacje na ten temat.

Podczas gdy badanie ujawniło wiele różnych faktów i liczb, najciekawsze statystyki, które wyszły na jaw, to subtelny spadek zachowań nieodpowiedzialnych związanych z hazardem.

Subtelne zmiany obejmują:

 • Spadek ogólnej liczby graczy w okresie od 2017 do 2018 r. – łącznie 0,5%
 • Problem hazardzistów w wieku od 25 do 34 lat — spadek o 1,2%
 • Udział w loterii krajowej od 45 do 54 lat — spadek o 32,1%

Podczas gdy te małe liczby mogą wydawać się nieznaczące dla niektórych (i istnieje szansa na ewentualne błędy), każda zmiana w kierunku pozytywnym powinna być świętowana!

Oczywiście nadal pozostaje dużo pracy do zrobienia, a każdy z nas, który codziennie bierze udział w internetowej grze hazardowej, powinien dołożyć wszelkich starań, aby gracze wiedzieli, jak mądrze wydawać pieniądze.

Wskazówki do odpowiedzialnej zabawy i tipy dotyczące hazardu

Istnieje nie tylko wiele fantastycznych i pomocnych zasobów dostępnych dla potrzebujących, takich jak GambleAware, ale jest także wiele przydatnych wskazówek do naśladowania.

Oto kilka najważniejszych tipów i znanych wskazówek zawierają następujące proste kroki:

 1. Ustaw budżet i trzymaj się go, bez względu na to, jak bardzo chcesz wygrać kolejną dużą wygraną lub postawić kolejny zakład. Ważne jest kontrolowanie impulsu podczas gry w kasynie online.
 2. Przeglądaj się zegarku i ustaw limit czasu na to, jak długo chcesz grać. Miej oko na czas i nie pozwól, aby dzień lub noc uciekł przed Tobą!
 3. Bądź trzeźwy, grając w wybranym przez ciebie kasynie online. To dotyczy alkoholu lub narkotyków, ponieważ utrzymanie jasnej głowy oznacza dokonywanie dobrych wyborów.
 4. Rób częste przerwy i nie przestawaj się ruszać. Nie ma nic gorszego niż upływ czasu bez robienia przerwy, aby zdać sobie sprawę, że poświęciłeś więcej czasu i pieniędzy, niż zamierzałeś.
 5. Korzystaj z funkcji samowykluczenia dostępnych w każdym odpowiedzialnym kasynie online. Te funkcje pozwalają wstrzymać konto w kasynie lub całkowicie zablokować konto. Moc jest w twoich rękach!

Pamiętaj, aby grać w sposób odpowiedzialny i przekazywać informacje o tym znajomym i rodzinie! To jedyny sposób, aby grać jak zawodowiec.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie