1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nowe rekord na slocie Mega Moolah
nowe-rekord-na-slocie-mega-moolah

Nowe rekord na slocie Mega Moolah

Tym razem kanadyjski gracz odniósł ogromną wygraną w wysokości 5,9 miliona CAD na automacie Mega Moolah od Microgaming.

Automaty do gry to najpopularniejsze typy gier w świecie iGaming. Każdego dnia miliony graczy spędzają czas na automatach w swoich ulubionych kasynach online. Są obiecujący i hojni; ponadto mogą być naprawdę zabawne dzięki różnym rodzajom funkcji i motywów. W rezultacie dzisiaj, jeśli chcesz zagrać w kolorową i przyjemną grę na automacie, możesz od razu znaleźć tysiące jej rodzajów.

Z kolei Mega Moolah wyróżnia się spośród innych gier swoimi dziesiątkami przepysznych ofert. Co więcej, na przestrzeni lat tytuł ten zyskał dobrą reputację dzięki utrzymaniu zmieniającego życie doświadczenia. Wcześniej w Mega Moolah Slot było kilka rekordów pobitych przez różnych graczy. Właśnie dlatego, jeśli chodzi o grę dużą i dużą wygraną, ten tytuł Microgaming jest jedną z pierwszych opcji, które możesz rozważyć.

Oprócz tych niezwykłych wygranych, sama gra wypłaciła ponad 53 miliony CAD, tylko w 2019 roku. Dlatego wszyscy oczekują, że ta gra będzie jedyna w swoim rodzaju, która pozostanie na bardzo długo.

Jak działa magia?

W tym tygodniu życie kanadyjskiego gracza zostało zmienione w automacie Mega Moolah. Na początku gracz grał na stawkach 5 USD. Jednak po trudnej sesji gry, która zajęła 94 minuty, ten gracz zmienił swoje życie na dobre, otwierając automat Mega Moolah Jackpot. Kolejnym imponującym szczegółem tej wiadomości jest to, że zrobił rundę bonusową z jackpota, umieszczając tylko 25 rund w grze z jackpotem. Co się potem stało? Proste kliknięcie pozwoliło temu graczowi zrealizować swoje marzenia z kontem pełnym 5,9 miliona CAD. To imponująca wygrana!

Krótki opis slotu Mega Moolah

Mega Moolah jest jednym z najpopularniejszych automatów na całym świecie. Oprócz 25 linii wypłat gra obiecuje znacznie więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Oprócz tego, ta 5-bębnowa gra jest wyposażona w piękną grę w stylu dżungli.

Kręcąc się o wyczyn w tej wspaniałej grze, spotkasz unikalne symbole zwierząt z dżungli. Na przykład król lasu, lew, ryczy jak dziki i podwaja wszystkie twoje wygrane.

Z drugiej strony niegrzeczny członek tej atmosfery, symbol małpy, dzieli swoje banany, wyzwalając darmowe obroty. Gdy zdobędziesz trzy lub więcej z nich, otrzymasz 15 darmowych spinów. Podczas tej rundy Mega Moolah zabierze Cię w najgłębsze piękno dzikiej dżungli. W tym sensie, jeśli możesz uzyskać zwycięską kombinację, gra nagradza cię potrójną wygraną. Dodatkowo możesz ponownie uruchomić tę rundę!

Najbardziej ekscytującą częścią tej gry jest oferowanie czterech progresywnych jackpotów w losowo uruchamianym bonusie. W tym momencie możesz dowiedzieć się, który jackpot wygrałeś. Są one jednak znane jako Mega Progresywny Jackpot, który oferuje 1 000 000 kredytów; Major Progressive, który zaczyna się od 10 000 kredytów, Minor Progressive, zaczynając od 100 kredytów, i Mini Progressive, który ma 10 kredytów.

Dzięki 94% zwrotowi w stosunku do liczby graczy, Mega Moolah Slot jest jedną z najbardziej uroczych gier Microgaming. Ponadto posiadanie tego wyjątkowego doświadczenia w grach od światowego pioniera jest kolejnym dużym plusem, który należy wziąć pod uwagę.

Bez względu na to, jaką platformę posiadasz, Android, iOS lub Windows, możesz cieszyć się tym niezwykle zabawnym tytułem z ekstremalnym komfortem swojego ulubionego miejsca. Chwyćmy więc urządzenie i baw się dobrze w tej wielozadaniowej grze!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie