1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Nowe perspektywy dla graczy z Włoszech
przygotowanie-do-wejscia-na-rynek-wloski-gier-yggdrasil

Nowe perspektywy dla graczy z Włoszech

Yggdrasil Gaming jest znany jako jeden z najbardziej szanowanych dostawców oprogramowania dla branży i obecnie każdego dnia staje się coraz większy. Już teraz zapewniają gry online i mobilne największym na świecie operatorom internetowym, takim jak LeoVegas, Mr. Green i Videoslots. Gry Yggdrasil są rozpoznawalne dzięki zapierającym dech w piersiach designowi i grafice z żywymi kolorami i nowatorskimi funkcjami w grze. Ponadto oferują także gry zręcznościowe wideo, gry wideo keno 3D oraz loterię na żywo na wielu platformach.

Frederik Elmqvist, CEO w wielokrotnie nagradzanym dostawcą oprogramowania Yggdrasil, powiedział: “Najwyższy czas, aby Yggdrasil przekroczył Rubikon, ponieważ Włochy są jednym z najbardziej ekscytujących i najszybciej rozwijających się rynków gier online. Jesteśmy zachwyceni, że Yggdrasil będzie obecny w tej ekscytującej jurysdykcji, a my już prowadzimy negocjacje z niektórymi ważnymi operatorami na targach ENADA Primavera w Rimini w marcu i planujemy ożywienie rynku dzięki sprawdzonym tytułom i koncepcjom promocyjnym. “

Życzymy Yggdrasilowi najlepszego z jego rozwojem i nie mamy wątpliwości, że odniosą one również sukces we Włoszech, ponieważ udało im się wkroczyć na szczyt świata gier dzięki wspaniałym i innowacyjnym grach kasynowych w bardzo krótkim czasie.

Najpopularniejsze tytuły dostawcy, w tym Vikings Go Wild, Dark Joker Rizes i Holmes oraz Stolen Stones, są w sumie 11 grami, które zostaną wprowadzone na włoski rynek w połowie 2017 roku.

Sprawdź nasze recenzje kasyn Yggdrasil, jeśli chcesz wypróbować kilka głównych tytułów tego innowacyjnego dostawcy oprogramowania.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie