1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Microgaming ogłosił, że zamknie Microgaming Poker Network w 2020 roku
microgaming-poker-network-do-zamkniecia-w-przyszlym-roku

Microgaming ogłosił, że zamknie Microgaming Poker Network w 2020 roku

Sieć pokerowa Microgaming, znana wcześniej jako Prima Poker Network, istnieje od ponad 15 lat i była jedną z pierwszych internetowych sieci pokerowych oferujących graczom Anonimowe stoły. Rzeczywiście, przed wprowadzeniem UIGEA w 2006 r., Rozwój tak zwanej wówczas Prima Poker Network był taki, że osoby takie jak Party Poker i Poker Stars miały bardzo prawdziwego konkurenta na żywo.

Niestety komunikat Microgaming z piątkowego popołudnia właśnie minął, potwierdza, że zbliża się koniec sieci pokerowej Microgaming, z datą zamknięcia w pewnym momencie w 2020 roku.

Decyzja o zamknięciu Microgaming Poker Network następuje po tym, jak gigant oprogramowania kasyna przeprowadził „obszerną” wewnętrzną analizę portfolio produktów i strategii firmy.

Płynność graczy w dowolnej sieci pokerowej jest bardzo ważnym aspektem, a Microgaming nie podjąłby tej decyzji, zwłaszcza że sieć jest nagradzanym produktem, który przyczynił się do sukcesu firmy na przestrzeni lat.

Mówiąc o decyzji o zamknięciu sieci pokerowej Microgaming, dyrektor generalny Microgaming, John Coleman, powiedział: „Model sieci nie jest już zgodny z naszą strategiczną wizją pokera i jest to właściwy czas, aby ogłosić zamknięcie, ponieważ skupiamy się na redystrybucja kluczowych zasobów i personelu w całej firmie. ”

„Podczas gdy sieć będzie się zamykać, nie jest to koniec pokera w Microgaming, który ma na celu dostarczanie najbardziej przyjemnych wrażeń rozrywkowych, przodując dzięki światowej klasy zawartości gier”.

„Ostatecznie ten krok pomoże firmie zrealizować tę wizję, podążając nowym strategicznym kierunkiem wertykalnym, którego szczegóły zostaną ujawnione we właściwym czasie.”

Microgaming będzie nadal aktualizować graczy na blogu MPN, który można przeglądać i uzyskiwać do nich dostęp tutaj, a firma potwierdza również, że turnieje online, gry pieniężne i promocje będą nadal dostępne.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie