1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Kampania World Cup od Paddy Power koncentruje się na prawach LGBT
Kampania World Cup od Paddy Power koncentruje się na prawach LGBT

Kampania World Cup od Paddy Power koncentruje się na prawach LGBT

Paddy Power, we współpracy z magazynem Attitude, przekazuje 10 000 £ za każdy cel, jaki rosyjska drużyna narodowa zdobywa w turnieju dla organizacji LGBT+. Organizacje te będą walczyć z uprzedzeniami związanymi z graczami LGBT+, wychodzącymi z nich oraz tworzyć programy edukacyjne, aby informować graczy o potencjalnej dyskryminacji.

O czym jeszcze musisz wiedzieć?

Firma Paddy Power zapłaciła co najmniej 50 000 funtów, a ta suma została osiągnięta w meczu otwarcia, gdy gospodarz Rosji pokonał Arabię Saudyjską 5-0.

Komentując tę promocję, rzecznik Paddy Power powiedział: “Biorąc pod uwagę, że wymyślili rosyjskie lalki, można ci wybaczyć, że Rosja nie będzie miała problemu z tym że kobiety są w inne kobiety. Podobnie, ich uznanie dla niedźwiedzi jest podzielone na całym świecie przez populację LGBT+, więc naprawdę zdumiewające jest to, że nie wykorzystali swojego zarządzania w tym turnieju do promowania inkluzywności LGBT+.”

Rosjanie będą witani przez zaskakującą grupę nowych zwolenników jutro w Pucharze Świata – jako że społeczność LGBT+ wspiera typowo homofobiczny naród. To dlatego, że rosyjski zespół – czy to wie, czy nie – będzie bezpośrednio finansować kampanię na rzecz walki z homofobią w piłce nożnej.

Więcej szczegółów o nowej kampanii Paddy Power

Współpracując z fundacją Attitude magazine Foundation, darowizny Paddy Power będą:

  • Wyzwiajać LGBT+ uprzedzenia na polu i poza nim
  • Wspierać piłkarzy i tych w grze
  • Finansować programy edukacyjne w szkołach i na uczelniach
  • Sprawiać, aby zespoły oddolne były bezpiecznymi miejscami dla graczy LGBT+

Ex-olimpijczynia Caitlyn Jenner, legenda Rugby Union Gareth Thomas, pływak Mark Foster, międzynarodowy sędzia rugby Nigel Owens, reprezentantki Anglii Lianne Sanderson i Jordan Nobbs, angielski bramkarz Danni Wyatt, aktor Christopher Biggins i choreograf Louie Spence wszyscy okazali się “Tęczowymi Rosjanami”i wzywają populację LGBT+ do solidarności z chłopcami Putina.

Darren Styles OBE, wydawca Attitude, powiedział:

“Kiedy Paddy Power podszedł do nas z tym pomysłem, skakaliśmy od szczęścia. Społeczność LGBT+ ma długą historię odzyskiwania i przyjmowania zachowań, słów i stylów, które miały na celu dyskryminację nas, więc w tym turnieju przyjmujemy Rosję.

“Puchar Świata ma oznaczać inkluzywność, ale dzięki gospodarzom – i tym, którzy wybrali gospodarzy – ten turniej (i następny, w Katarze) odbywa się w kraju z przepisami dyskryminującymi populację LGBT+.

“Jest to całkowicie niedopuszczalne i dlatego cieszymy się z możliwości skorzystania z sukcesu Rosji i dokonania nieświadomych sojuszników z ich drużyny narodowej. Ogromnie satysfakcjonującym będzie zobaczyć, jak cel z Rosji wysłał przesłanie o równej miłości„

A co będzie, jeśli przegrają?

W przypadku, gdy Rosja nie zdobędzie żadnych bramek, firma bukmacherska zobowiązała się przekazać Fundacji co najmniej 50 000 £.

Ciekawe, że fundacja twierdzi, że wykorzysta te pieniądze, by rzucić wyzwanie LGBT+ na arenie i poza nią, wspierać piłkarzy i tych w grze w wychodzeniu, finansować programy edukacyjne w szkołach i szkołach wyższych oraz sprawiać, że najgrubsze zespoły będą bezpiecznymi miejscami dla graczy LGBT+.

Rzecznik Paddy Power powiedział:

“Rosja nie będzie miała problemu z tym że kobiety są w stosunku do innych kobiet. Podobnie, ich uznanie dla niedźwiedzi jest podzielane na całym świecie przez populację LGBT+, więc naprawdę zdumiewające jest to, że nie wykorzystali swojego zarządzania na tym turnieju, aby wzmocnić integrację LGBT+. W rezultacie przyłączyliśmy się, by pomóc. Kiedy Rosja postawi bramkę, wpłacimy 10 000 £ na rzecz fundacji Attitude, która wykorzysta fundusze, aby uczynić futbol bardziej LGBT+ włącznie. Nie mogę się doczekać, aby społeczność LGBT+ znalazła się bez zszokowej reakcji Rosjan!”

Bonusy w kasynie Paddy Power
Wspomniano w tym artykule
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..