Kampania World Cup od Paddy Power koncentruje się na prawach LGBT

Kampania World Cup od Paddy Power koncentruje się na prawach LGBT

Paddy Power, we współpracy z magazynem Attitude, przekazuje 10 000 £ za każdy cel, jaki rosyjska drużyna narodowa zdobywa w turnieju dla organizacji LGBT+. Organizacje te będą walczyć z uprzedzeniami związanymi z graczami LGBT+, wychodzącymi z nich oraz tworzyć programy edukacyjne, aby informować graczy o potencjalnej dyskryminacji.

O czym jeszcze musisz wiedzieć?

Firma Paddy Power zapłaciła co najmniej 50 000 funtów, a ta suma została osiągnięta w meczu otwarcia, gdy gospodarz Rosji pokonał Arabię Saudyjską 5-0.

Komentując tę promocję, rzecznik Paddy Power powiedział: “Biorąc pod uwagę, że wymyślili rosyjskie lalki, można ci wybaczyć, że Rosja nie będzie miała problemu z tym że kobiety są w inne kobiety. Podobnie, ich uznanie dla niedźwiedzi jest podzielone na całym świecie przez populację LGBT+, więc naprawdę zdumiewające jest to, że nie wykorzystali swojego zarządzania w tym turnieju do promowania inkluzywności LGBT+.”

Rosjanie będą witani przez zaskakującą grupę nowych zwolenników jutro w Pucharze Świata – jako że społeczność LGBT+ wspiera typowo homofobiczny naród. To dlatego, że rosyjski zespół – czy to wie, czy nie – będzie bezpośrednio finansować kampanię na rzecz walki z homofobią w piłce nożnej.

Więcej szczegółów o nowej kampanii Paddy Power

Współpracując z fundacją Attitude magazine Foundation, darowizny Paddy Power będą:

  • Wyzwiajać LGBT+ uprzedzenia na polu i poza nim
  • Wspierać piłkarzy i tych w grze
  • Finansować programy edukacyjne w szkołach i na uczelniach
  • Sprawiać, aby zespoły oddolne były bezpiecznymi miejscami dla graczy LGBT+

Ex-olimpijczynia Caitlyn Jenner, legenda Rugby Union Gareth Thomas, pływak Mark Foster, międzynarodowy sędzia rugby Nigel Owens, reprezentantki Anglii Lianne Sanderson i Jordan Nobbs, angielski bramkarz Danni Wyatt, aktor Christopher Biggins i choreograf Louie Spence wszyscy okazali się “Tęczowymi Rosjanami”i wzywają populację LGBT+ do solidarności z chłopcami Putina.

Darren Styles OBE, wydawca Attitude, powiedział:

“Kiedy Paddy Power podszedł do nas z tym pomysłem, skakaliśmy od szczęścia. Społeczność LGBT+ ma długą historię odzyskiwania i przyjmowania zachowań, słów i stylów, które miały na celu dyskryminację nas, więc w tym turnieju przyjmujemy Rosję.

“Puchar Świata ma oznaczać inkluzywność, ale dzięki gospodarzom – i tym, którzy wybrali gospodarzy – ten turniej (i następny, w Katarze) odbywa się w kraju z przepisami dyskryminującymi populację LGBT+.

“Jest to całkowicie niedopuszczalne i dlatego cieszymy się z możliwości skorzystania z sukcesu Rosji i dokonania nieświadomych sojuszników z ich drużyny narodowej. Ogromnie satysfakcjonującym będzie zobaczyć, jak cel z Rosji wysłał przesłanie o równej miłości„

A co będzie, jeśli przegrają?

W przypadku, gdy Rosja nie zdobędzie żadnych bramek, firma bukmacherska zobowiązała się przekazać Fundacji co najmniej 50 000 £.

Ciekawe, że fundacja twierdzi, że wykorzysta te pieniądze, by rzucić wyzwanie LGBT+ na arenie i poza nią, wspierać piłkarzy i tych w grze w wychodzeniu, finansować programy edukacyjne w szkołach i szkołach wyższych oraz sprawiać, że najgrubsze zespoły będą bezpiecznymi miejscami dla graczy LGBT+.

Rzecznik Paddy Power powiedział:

“Rosja nie będzie miała problemu z tym że kobiety są w stosunku do innych kobiet. Podobnie, ich uznanie dla niedźwiedzi jest podzielane na całym świecie przez populację LGBT+, więc naprawdę zdumiewające jest to, że nie wykorzystali swojego zarządzania na tym turnieju, aby wzmocnić integrację LGBT+. W rezultacie przyłączyliśmy się, by pomóc. Kiedy Rosja postawi bramkę, wpłacimy 10 000 £ na rzecz fundacji Attitude, która wykorzysta fundusze, aby uczynić futbol bardziej LGBT+ włącznie. Nie mogę się doczekać, aby społeczność LGBT+ znalazła się bez zszokowej reakcji Rosjan!”

Bonusy w kasynie Paddy Power
Wspomniano w tym artykule
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55