1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Inteligentny system progresywnego jackpota
stakelogic-uruchamia-system-smart-progressive-jackpot

Inteligentny system progresywnego jackpota

Mając na celu nadanie nowoczesnego charakteru klasycznym automatom do gry, Stakelogic wprowadził na rynek dwie nowe gry z ekscytującym progresywnym systemem jackpot. W ten sposób oferują graczom szansę na jeszcze większe wygrane.

Mając nowoczesny styl na klasycznym automacie internetowym, Nudge Runner jest wyposażony w podwójny zestaw bębnów, w których występują kłucia. W szczególności bębny mogą kłuć trzy razy po obrocie, aby umożliwić więcej zwycięskich kombinacji. Podwójne symbole gwiazd na bębnach oferują hojne wygrane, podczas gdy gracze mają również szansę na trafienie Nudge Runner Jackpot.

Gra Nudge Runner i Joker4Wild oferują graczom szansę na jeszcze większe wygrane

W grze Joker4Wild dostępne są cztery różne tryby gry, a także funkcja Wild SuperBet. Po aktywacji trybu SuperBet Jokery są Dzikie, a także nagradzają tajemnicze wygrane. Kiedy specjalne symbole podwójne lądują na bębnach, płacą duże.

Stakelogic Jackpot został zaprojektowany, aby podnieść emocje i przewidywania, dostarczając znaczącą wartość dodaną, aby zwiększyć przychody kasyn online. Szansa na wygraną w jackpot stopniowo wzrasta do 100%, a po osiągnięciu limitu – jackpot się wypłaca.

Stakelogic podekscytowany oferowaniem nowej funkcji

Stephan van den Oetelaar, dyrektor generalny Stakelogic, powiedział: “Gracze uwielbiają dreszczyk emocji i podniecenie progresywnymi jackpotami. Cieszymy się, że możemy zaoferować to poprzez nasze dwa nowe tytuły: Nudge Runner i Joker4Wild.”

Stakelogic Jackpot został zaprojektowany tak, aby szybko się zapełniał i regularnie wypłacał – jest oferowany w nowych tytułach Nudge Runner i Joker4Wild. “System Stakelogic Jackpot został zaprojektowany tak, aby szybko się zapełniał i wypłacał, oferując wielkie wygrane! Pomoże to zwiększyć lojalność, a co za tym idzie wpływy dla naszych partnerów operatorskich “- dodał van den Oetelaar.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie