1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Gracz w kasynie online zmierza do więzienia
mezczyzna-ma-5-lat-wiezienia-za-kradziez-aby-grac-online

Gracz w kasynie online zmierza do więzienia

Kiedy Fortuna nie jest po twojej stronie, rzeczy mogą pójść źle bardzo szybko, jeśli nie wiesz, jak kontrolować swoje popędy. Człowiek z Norwich, który został oskarżony o kradzież 1 miliona funtów od swojego pracodawcy, aby nakarmić jego hazard online, przyznał się do winy na początku grudnia.

Steve Girling, dyrektor finansowy w Premier Education Group, stoi obecnie przed pięcioma latami pozbawienia wolności. Girling ukradł duże sumy pieniędzy ze swojej firmy i wkrótce zmierzy się z rozpłatą. Pan z Norwich udawał, że jest w pracy, podczas gdy codziennie wydawał ponad 50 000 funtów, grając w gry online i ruletki.

Wydał tyle, że bukmacherzy dawali mu prezenty i profity, jeden wysłał go nawet na Puchar Świata w Dubaju. Dopiero gdy jego żona dowiedziała się o jego zbrodniach, jego plany dobiegły końca. Żona zgłosiła go swoim szefom, po czym sprawa została przekazana policji i został oskarżony o kradzież.

Słowo od strony winnej

Girling okazał się bardzo skruszony, kiedy oświadczył, że się wstydzi i że zasługuje na karę. Nadal twierdził, że po wydrukowaniu wyciągów bankowych musiał pobiec do toalety, by dolegać, i dodał sumę, którą ukradł.

Powiedział także, że bierze pełną odpowiedzialność za swoje działania i czuje, że grupy bukmacherskie mają dużo miejsca na ulepszenie zabezpieczeń. Girling uważa, że bukmacherzy powinni mieć większy obowiązek dbania o swoich klientów. Podczas gdy on przyjmuje odpowiedzialność za swoje działania, podzielił się, że jego problem z hazardem musiał być widoczny i nikt nie zadał sobie trudu, by go spytać, czy wszystko z nim w porządku.

Do tej pory spłacił 112 000 £ swojemu byłemu pracodawcy i pracuje nad likwidacją aktywów, by spłacić więcej. Dał też kredyt GamCare za pomoc w pozbyciu się hazardu. Minął ponad rok, od kiedy postawił swój ostatni zakład dzięki ich pomocy.

Graj odpowiedzialnie

Hazard online może być świetną zabawą, ale grając lekkomyślnie i nieodpowiedzialnie, bardzo łatwo jest stworzyć problem. Czasy się zmieniają, a komisje hazardowe ciężko pracują, aby zachęcić kasyna online do wdrażania skutecznych zabezpieczeń.

W związku z tym odpowiedzialność za grę w trybie online pozostaje z graczem. Ważne jest, aby korzystać z zabezpieczeń i robić przerwy w graniu online. Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś, kogo znasz, może mieć problem z hazardem, ważne jest, aby uzyskać pomoc tak szybko, jak to możliwe.

Gry hazardowe online powinny przede wszystkim dotyczyć rozrywki i rozrywki, a mniej wygranych. Pozostaje grą losową, a wygrane nigdy nie są gwarantowane. Graj odpowiedzialnie, aby upewnić się, że nie skończysz w sytuacji, w jakiej znajduje się obecnie Pan Girling.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie