1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Ekskluzywny konkurs na grach Pragmatic Play
wygraj-udzial-w-2000-r-w-naszym-ekskluzywnym-konkursie-forum

Ekskluzywny konkurs na grach Pragmatic Play

Już dziś rozpoczyna się ekskluzywny konkurs zrzutów ekranu!

Mianowicie, Pragmatic Play ma 2000 € w gotówce i wszystko, co musisz zrobić, aby wejść, to zagrać w swój najnowszy Ancient Egypt Classic Slot w absolutnie każdym kasynie online. Aby wziąć udział w konkursie, musisz zdobyć swoje największe wygrane i podzielić się nimi w naszym dedykowanym wątku na forum. Będziesz także musiał dodać je do recenzji gry, którą znajdziesz na AskGamblers.

Zdobądź największe wygrane w grze Ancient Egypt Classic i opublikuj je na forum i recenzji gry, aby zyskać szansę na wygraną.

Konkurs potrwa sześć tygodni, które zostaną podzielone na dwie części i dwie pule nagród w następujący sposób:

  • Część 1 – Rozpoczyna się w czwartek 1 listopada – środę 21 listopada
  • Część 2 – rozpoczyna się w czwartek 22 listopada – środę 12 grudnia

Jak wejść

Okej, więc wybierasz czas i miejsce, w których potrzebujemy od Ciebie zrzuty ekranu z Twoich największych wygranych, a gry muszą być Klasycznym Slotem Pragmatic Play w Starożytnym Egipcie.

Możesz umieścić dowolną liczbę zrzutów ekranu, ale tylko jeden zrzut ekranu (Twoja największa wygrana) kwalifikuje się do konkursu. Zwycięzcy konkursu zostaną wyznaczeni przez twój największy mnożnik wygranych, więc nie ma znaczenia, czy jesteś high roller, czy low roller, ponieważ każdy ma takie same szanse na wygraną.

Twój rozmiar zakładu musi być wyświetlony na zrzucie ekranu wraz z datą i godziną wygranej, a wszystkie zrzuty ekranu muszą działać w trybie prawdziwych pieniędzy i muszą być twoje. Nieprzestrzeganie tych zasad może oznaczać dyskwalifikację z konkursu. Ważną rzeczą do zapamiętania jest publikowanie w wątku na forum, a także dodawanie zrzutów ekranu do recenzji gry, więc wiemy, że wchodzisz.

Pula nagród

A teraz przejdziemy do najważniejszego. 2000 € zostało zarezerwowane tylko dla członków AskGamblers, a będziesz miał szansę wygrać udział w obu częściach konkursu. Oto, w jaki sposób zostanie podzielona pula nagród:

  • 1. miejsce – 500 €
  • 2. miejsce – 250 €
  • 3. miejsce – 150 €
  • 4. miejsce – 100 €

Będziesz potrzebować konta Skrill lub Neteller, aby wygrać swoje wygrane, lub możesz wybrać kupon na Amazon. Nagrody będą wypłacane w euro i pamiętaj, że to czysta gotówka do wydania, kiedy chcesz. Musisz również upewnić się, że masz 18+ lat.

Wszelkie pytania możesz zadać na forum lub możesz wysłać PM do naszych dostępnych administratorów. Możesz poprosić o cokolwiek i czekamy na Ciebie tam.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie