1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Dowiedź się więcej o najpopularniejszych symbolach
dylemat-online-slot-roznica-miedzy-symbole-wieloznaczne-i-rozproszone

Dowiedź się więcej o najpopularniejszych symbolach

Niektóre automaty online używają oba te symbole w grach, niektóre mogą mieć tylko jeden, niektóre mogą nawet nie mieć żadnego z nich! Ale i tak, większość będzie miała co najmniej jedną. Kiedy sprowadzi się do kryzysu, oba mogą być równie cenne dla ciebie, ale spójrzmy, czym się różnią.

Co to jest symbol Scatter?

Jeśli jesteś już ekspertem w świecie automatów online, będziesz wiedział, jak to działa; ale jeśli nie, prawdopodobnie zastanawiasz się – co znaczy Scatter? Definicje tego symbolu mogą się różnić w zależności od miejsca, ale jedna rzecz, która zwykle pozostaje taka sama, to wartość dla ciebie.

Podstawową funkcją rozproszenia jest wyzwalanie albo gry swobodnej, albo gry premiowej. Rozrzut jest zwykle aktywny, co oznacza, że musisz wylądować na linii równoczesnej, aby funkcja mogła zostać uruchomiona. Niektóre sloty rozproszone wymagają 3 lub więcej symboli, podczas gdy inne mogą wymagać tylko dwóch.

Podstawową funkcją symbolu Scatter jest wyzwalanie darmowych spinów lub gry bonusowej.

Kolejną zaletą symbolu Scatter jest faktyczna wartość monety w tabeli wypłat. Gry z automatami do gier Scatter mogą dawać wypłatę za co najmniej dwa symbole rozproszone z maksymalną wypłatą za 5 symboli rozproszonych. Jednak nie wszystkie automaty mają rozrzut jako symbol płatności, więc ważne jest, aby zawsze sprawdzałes wczesniej tabelę wypłat, aby uniknąć rozczarowania.

Co to jest symbol Wild?

Prawdopodobnie jednym z najczęstszych symboli gier, które zobaczysz, jest symbol Wild, ale co znaczy ta dzikość? Wild jest kolejnym niezwykle cennym symbolem, a jej podstawową funkcją jest działanie jak każdy inny symbol w celu stworzenia zwycięskiej kombinacji. Jednak Wild nigdy nie zastąpi jak to robi symbol Scatter. Wild może również tworzyć własne kombinacje, które nagradzają Cię wyższymi wygranymi.

Automaty z Wild z pewnością nie są trudne do znalezienia, ale dziki symbol może się różnić w zależności od samego slotu, ponieważ gry nowej generacji będą miały różne rodzaje symboli Wild, wszystkie z osobną funkcją. Oto niektóre z tych, na które warto zwrócić uwagę, grając w różne gry kasynowe z symbolami Wild:

  • Shifting Wild – ten symbol zwykle pojawia się na ostatniej rolce i przesuwa o jedno pole w dowolnym kierunku na następnym spinie. Czasami może się tak zdarzyć, dopóki dziki nie spadnie z bębnów po drugiej stronie.
  • Wandering Wilds – symbol jest bardzo podobny do Shifting Wild, choć ten ma nieco więcej swobody. Zwykle pojawia się na dowolnym bębnie i przechodzi do następnego podczas następnego obrotu.
  • Sticky Wilds – te symbole mogą być bardzo przydatne, ponieważ zazwyczaj oznaczają, że masz wiele szans na wygraną. Jeśli zdobędziesz Sticky Wild, w większości przypadków przylega on do bębnów i daje ci kolejny spin. Jeśli pojawi się więcej Sticky Wilds, przylegają do bębnów i dają więcej obrotów. Ostatecznie może wyprodukować dużo spinów z ekranem pełnym Sticky Wilds, co spowoduje duży tłusty plik gotówki.
  • Trailing Wilds – ponieważ te symbole często można znaleźć jako część funkcji bonusowej, Trailing Wilds zrobi dokładnie to samo, co na puszce! Zostawić ślad Wilds na każdym spinie, dodając więcej gotówki do swoich zwycięstw.
  • Expanding Wilds – całkiem możliwe, że najbardziej wartościowym ze wszystkich jest Expanding Wild! Niektóre symbole wild zaczną się jak zwykły symbol, ale gdy zatrzymasz się na rolce, wtedy rozszerzysz się, by wypełnić całą rolkę. Niektóre gry zezwalają na to przy każdej aktywnej rolce. Jeśli więc wylądujesz symbolem Expanding Wild na bębnach 1, 2 i 3 – masz gwarancję dużej wygranej.

Jak znaleźć gry z symbolami Scatter

Jak powiedzieliśmy wcześniej, nietrudno znaleźć grę, która będzie zawierała symbole Scatter. W rzeczywistości niektóre z najbardziej znanych gier w tej branży mają je, na przykład weź automat Immortal Romance. Zdobycie 5 symboli Scatter lub 5 symboli Wild jest jednym z najtrudniejszych osiągnięć, jakie możesz odblokować w grze, ale pamiętaj, że nic nie jest niemożliwe, a cierpliwość z pewnością może się opłacić, jeśli chodzi o tę grę.

Inne gry obejmują slot Divine Dreams Quickspin, slot Turn Your Fortune od NetEnt i slot Dead or Alive, znany z oferowania szans na trafienie 5 symboli Scatter i wielkich wypłat!

Ostatnie kilka słów

Biorąc wszystko pod uwagę, istnieje wyraźna różnica między tymi dwoma symbolami. Każda z nich jest wyjątkowo korzystna dla ciebie, ale posiadanie jednej bez drugiej jest również w porządku! Ważne jest, abyś znał reguły gry, w którą grasz. A jak się upewnić, że to robisz? Sprawdź tabelę wypłat.

Chcielibyśmy wiedzieć, czy nie masz już więcej do dodania do tego, więc dołącz do nas na forum, na którym dyskusja będzie kontynuowana. Do zobaczenia tam.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie