Dodatkowe info o Lottery.com

Dodatkowe info o Lottery.com

CashBet, korporacyjny dostawca platformy iGaming i kryptooperator, nawiązał współpracę z Lottery.com, wiodącą na rynku platformą loterii mobilnej, aby zapewnić integrację zastrzeżonej platformy iGaming od CashBet w celu zasilania losowych loterii Lottery.com. Według różnych opinii, ta współpraca ma wielką przyszłość.

Poprzez dużą skalę międzynarodowych loterii, Lottery.com zamierza zebrać znaczące fundusze na cele dobroczynne i humanitarne na całym świecie. Zgodnie z umową, Lottery.com zintegruje CashBet Coin, ekskluzywną kryptowalutę iGaming od CashBet, jako metodę płatności na swoich stronach internetowych i w aplikacjach.

Umowa zapewnia Lottery.com pełen zestaw narzędzi SaaS od CashBet, w tym spersonalizowany e-portfel, automatyzację marketingu oraz funkcje aktywacji lojalności i bonusów. CashBet dostarczy również kompleksowy system back office, w tym pełny KYC, kokpity menedżerskie, kompletną kolejkę roboczą i system biletowy, który umożliwia całodobową obsługę help-desk, zarządzanie treścią oraz zaawansowaną analitykę i raportowanie danych. Wszystko to usprawni operacje Lottery.com zarówno w sieci, jak i na urządzeniach mobilnych. Znajdziesz również na chomikuj.

Założona w 2012 roku CashBet jest wiodącą mobilną platformą iGaming, obsługującą ponad 450 gier. Jako jedyna platforma krypto-kasynowa, licencjonowana przez najbardziej renomowane jurysdykcje gier na świecie, CashBet zapewnia obsługę iGaming, która jest przyjazna dla użytkownika, bezpieczna i zgodna w różnych jurysdykcjach. Znajdziesz tu wszystko: od szachów do pokeru.

“Naszym celem w Lottery.com jest rozwijanie branży przy zachowaniu integralności ekosystemu jako całości” – powiedział Tony DiMatteo, dyrektor generalny Lottery.com. “Jednocześnie zmienia się sposób przetwarzania płatności, a konsumenci korzystają z wygody loterii cyfrowych. Naszą ostateczną wizją jest stworzenie globalnej platformy do loterii i innych gier losowych. Dzięki CashBet Coin będziemy mogli jeszcze bardziej poprawić wrażenia z loterii dla naszych klientów poprzez natychmiastowe wypłaty, przejrzystość i elastyczność, podczas gdy będziemy dążyć do ekspansji międzynarodowej. “

Dr Mike Reaves, CEO i współzałożyciel CashBet, powiedział o nowościach: “Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Lottery.com, prawdziwą siłą na rzecz dobra społecznego. Ich szlachetne działania będą wspierane przez nasz zaawansowany pakiet oprogramowania i narzędzi back-office. Nasza technologia usprawni to, co Lottery.com oferuje swoim klientom i pozwoli im stworzyć bardzo konkurencyjną rozrywkę, z bardzo dobrej przyczyny. Wspólnie zamierzamy być wzorem społecznie odpowiedzialnej gry online.”

CashBet ogłosił niedawno, że opracowuje pierwszą na świecie kompletną kryptoplatformę do gier iGaming, zasilaną przez własną kryptowalutę CashBet Coin. Cyfrowa spółka zależna Novomatic, Greentube, zobowiązała się również do akceptowania płatności CashBet Coin na swojej platformie GameTwist. CashBet Coin został nazwany oficjalną krypto-walutą klubu piłkarskiego Arsenal.

Dodatkowe info o Lottery.com

Lottery.com to pierwsza w historii bezpieczna i zabawna usługa loterii mobilnej. Loteria Lottery.com “Tap, tap, ticket” pozwala graczom na natychmiastowe granie w gry Powerball i Mega Millions z zerowymi opłatami lub prowizjami, a także zebranie 100 procent ich wygranych. Zagrasz nawet w brydż. Aplikacja Lottery.com jest dostępna na wszystkich urządzeniach z systemem iOS lub Android. Zarejestruj się już teraz!

Lottery.com zapewnia bezpieczeństwo dzięki wykorzystaniu wiodącej w branży technologii weryfikującej tożsamość użytkownika, lokalizację i wiek,aby zapewnić najlepszą i najbezpieczniejszą mobilną loterię, a tak samo używa generator liczb. Wejdź do strony i dostań również darmowe bony.

Bonusy w kasynie Gametwist
Wspomniano w tym artykule
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
( No Ratings Yet )
Loading..
55