1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Dobrze wykonany motyw
play-n-go-prezentuje-nowa-gre-gladiatorow-slot

Dobrze wykonany motyw

Wiodący producent oprogramowania Play’n’GO właśnie wydał swój najnowszy automat wideo. Czerpanie z kultury rzymskiej, a nawet z samych bohaterskich gladiatorów, nie jest nowym pomysłem w świecie automatów online. Playtech wydał nawet tytułowy Gladiator, oparty na przebojowym filmie o tej samej nazwie.

Jednak Play ‘n GO odtworzył świat tych elitarnych wojowników szczególnie dobrze, a gracze mogą liczyć na zanurzenie się w grze, gdy tylko zaczną obracać bębny. Piękna grafika na bębnach zawiera znaki, które obejmują wszystkie 3 rzędy, a ścieżka dźwiękowa w tle jest odpowiednio epicka.

Technologia Play ‘n GO jest bardzo elastyczna i będzie działać idealnie na dowolnym komputerze stacjonarnym, smartfonie lub tablecie, którego chcesz używać. Marka znana jest z elastycznej funkcjonalności wszystkich tytułów, a Game of Gladiators z pewnością zasługuje na reputację dewelopera.

Funkcje specjalne w poprawionej grze

Dodatkowe funkcje, które zostały dodane do Game of Gladiators, przenoszą go z bycia świetną rozrywką do bycia niekompletnym automatem do gry. Oprócz zwykłych symboli Wild i Scatter, kilka rund Ataku Primus może zostać uruchomionych losowo.

Rundy premii do ataku Primus obejmują sławę, atak włócznią, atak mieczem, atak netto i rozwścieczony. Podczas Sławy jeden Gladiator zostaje wybrany jako „Sławny”, a bębny są wirowane. Każda wizyta słynnego wojownika zostanie dodana, a Ty otrzymasz odpowiednie wypłaty.

Spear Attack zamienia niektóre symbole Wild, uderzając je włóczniami, podczas gdy atak mieczem duplikuje obrazy Reel 1 na bębnach 2 i 3, aby uzyskać więcej potencjalnych wygranych. W Net Attack wszyscy Gladiatorzy tego samego rodzaju są trzymani na miejscu dla pojedynczego respin, podczas gdy Rozwścieczeni powodują rozgniewanie Tiger Wild Symbol i dodanie 2 pełnych rolek Tiger Wild na ekran.

Wstrząsające wejście do Areny

Główną specjalną funkcją tego automatu Play ‘n GO jest wyjscie na Arenę. To jest dowodem na innowacyjność i zaangażowanie producenta do nowej wersji gry. Wejście na Arenę jest uruchamiane, gdy symbole rozproszone lądują na bębnach 1, 3 i 5. W tym momencie musisz wybrać Spartakusa lub Amazonię, aby zostać mistrzem.

Ktokolwiek wybierzesz, będzie rozproszony przez pozostałą część rundy, gdy potężna „bitwa” zajmie bębny. Za każdym razem, gdy Scatter wyląduje, rozpoczyna się kolejna runda bitwy i po poważnej akcji jedna grupa wyłania się zwycięsko – dając grze kolejną szansę na wypłatę graczom.

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie