1. Strona główna
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Czym są mnożniki?
dlaczego-warto-miec-mnozniki-w-automatach-online

Czym są mnożniki?

Jeśli jesteś początkującym, wkrótce dowiesz się, jakie mogą być korzystne. Automaty online z multiplikatorami dają ci szansę na zwiększenie wygranych dzięki mnożnikowi. Możesz podwoić lub potroić swoje wygrane, niektóre sloty mogą nawet dać mnożnik x10. W skrócie, oni pomnożą twoje wygrane przez pewną liczbę. Wszyscy uwielbiają wygrywać, a jeśli posiadasz automaty online z multiplikatorami, jesteś na dobrej drodze. W dzisiejszych czasach automaty online oferują ekscytujące funkcje, ale jednym z najbardziej atrakcyjnych, na które możesz rzucić okiem, jest mnożnik.

Mnożniki mają zdolność zwiększania twoich wygranych i chociaż wiele automatów ma je, będziesz zaskoczony, jak wielu nie. Tak więc, jeśli szukasz mnożników, zawsze warto najpierw sprawdzić tabelę wypłat w grze.

Wyposaż się w automat z mnożnikami, aby wygrać podwójne, potrójne lub nawet czterokrotne wygrane. Niektóre mnożniki w automatach online są łatwiejsze do zrozumienia niż inne, a niektóre gry pokazują dokładnie, w jaki sposób obliczane są Twoje wygrane, a inne nie. Niektóre mnożniki zwiększają Twoją ogólną wygraną, podczas gdy inne będą działać jako mnożnik dla twoich zakładów liniowych i zakładów całkowitych.

Mnożniki bazowe

Mnożniki w spinach podstawowej gry nie są aż tak powszechne. Rzadko zdarza się, aby uzyskać symbole mnożnika automatów do gry, gdy nie ma w nich funkcji lub darmowych spinów, chyba że gra ma losowo uruchamianą funkcję z udziałem mnożnika. Jednak z pewnością nie oznacza to, że nigdy nie natkniesz się na grę, która ich nie posiada i zawsze jest to bonus, jeśli tak się dzieje.

Jeśli grasz w automaty z mnożnikiem gry podstawowej, pomnoży to twoją wartość linii wypłat z dowolnym mnożnikiem. Powiedzmy, że trafiłeś 5-tego rodzaju, który niesie mnożnik x3; wygrasz trzykrotnie kwotę podaną w tabeli wypłat dla tego symbolu. Ogólnie rzecz biorąc, są one dość proste i prawdopodobnie nie spotkasz ich tak często.

Darmowe mnożniki

Darmowe mnożniki – najpowszechniejszy rodzaj! I zwykle również najbardziej hojne. Jeśli chodzi o mnożniki Free Spins, mogą one mieć różne kształty i rozmiary. Niektóre automaty z multiplikatorami nagradzają losowe mnożniki, inne będą miały zdefiniowany mnożnik. Niektórzy mogą nawet pozwolić ci wybrać własny mnożnik! Zwykle im wyższy mnożnik, tym mniej Free spins otrzymasz.

Mnożniki są często jedyną rzeczą, która sprawi, że darmowe spiny będą inne niż podstawowa gra. Możliwe też, że mnożnik wzrośnie w oparciu o liczbę wygranych.

Na przykład, jeśli grasz w Mega Moolah Isis Slot od Microgaming, możesz cieszyć się mnożnikiem x6 podczas darmowych spinów. Tak więc, wszystkie wygrane, które otrzymasz, zostaną pomnożone przez 6, dając ci idealną szansę na trafienie w sen bez względu na wielkość zakładu.

Mnożniki rozproszone

Automaty do gry z multiplikatorem mogą również posiadać symbole rozproszone, które podwajają się jako mnożniki. W takim przypadku scattery nie muszą pojawiać się na wygrywającej linii. Zamiast tego mogą pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach, aby wygrać.

Mnożniki Wilds

Mnożnik Wilds to prawdopodobnie drugi najpopularniejszy rodzaj mnożnika, z którym możesz się spotkać i jest dość prosty. To dość powszechne, że dziki symbol działa jak mnożnik, powiedzmy, że otrzymujesz wygrywającą kombinację, która zawiera co najmniej jedną dziką; wygrana zostanie pomnożona przez mnożnik w zależności od tabeli wypłat w grze. Typowym mnożnikiem jest x2.

Automaty z dużymi mnożnikami

Jeśli po przeczytaniu tego, będziesz chciał przetestować kilka wygranych multiplikatorów, oto lista niektórych z największych automatów z mnożnikami:

  • Lucky 88 Slot od Aristocrat
  • Choy Sun Doa Slot od Aristocrat
  • Capt Quid’s Treasure Chest Slot od IGT
  • Cleopatra II Slot od IGT
  • Harvey’s Slot od Microgaming

Ale niezależnie od tego, w które automaty z mnożnikami decydujesz się grać, musisz pamiętać, że dopóki są one dostępne, aby zwiększyć swój bankroll, nigdy nie gwarantujesz, że wygrasz duże pieniądze. Zawsze rozważ wszystkie aspekty tabeli wypłat przed rozpoczęciem gry.

Porozmawiaj z nami na naszym forum

Prawdopodobnie moglibyśmy porozmawiać o multiplikatorach przez cały dzień, więc dlaczego nie dołączysz do nas na forum, na którym możesz również powiedzieć nam swoje ulubione automaty do gry? Do zobaczenia tam!

Proszę zaakceptować politykę prywatności. Pliki cookie są używane.

Trzcina Polityka Cookie